Porażka Frosinone Calcio w Pucharze Włoch, grał Przemysław Szymiński

Luca Lisi / wikicommons
Autor: Daniel Makarewicz 5 gru 2019 | 20:06
Parma Calcio 1913 pokonała przed własną publicznością Frosinone Calcio 2:1 (1:0) w przedostatnim meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Stadio Ennio Tardini całe zawody w szeregach gości zaliczył Przemysław Szymiński.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry Luca Siligardi. Dziewiętnaście minut przed końcem wyrównał efektownym uderzeniem z woleja po koźle Marcello Trotta. Losy konfrontacji rozstrzygnął już w doliczonym czasie gry Brazylijczyk Hernani, który wykorzystał podyktowany rzut karny.
"Ducali" zmierzą się w następnej rundzie z Romą. "Giallorossi", podobnie jak siedem innych najlepszych drużyn poprzedniego sezonu Serie A, byli rozstawieni.
* * * * * *

Terminarz - Coppa Italia

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka