Porażka Juventusu na koniec rozgrywek Serie A. Maurizio Sarri palił na trybunach [WIDEO]

Twitter
Piłkarze Juventusu w wyjątkowo słabym stylu zakończyli rozgrywki Serie A. "Stara Dama" przegrała na własnym boisku z Romą 1:3. Z trybun spotkanie oglądał Maurizio Sarri, którego kamery przyłapały na... paleniu papierosów.
"Bianconeri" na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnili już sobie kolejne Scudetto. Z tego powodu Maurizio Sarri mógł dać wolne części podstawowych piłkarzy. W kadrze nie znalazł się między innymi Cristiano Ronaldo.
Już w piątej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adrien Rabiot strącił piłkę do Gonzalo Higuaina, a Argentyńczyk z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.
Później to Roma miała jednak przewagę. W 23. minucie goście doprowadzili do wyrównania. Po kolejnym kornerze niepilnowany był Nikola Kalinić. Wojciech Szczęsny po jego strzale nie miał większych szans na skuteczną interwencję.
Tuż przed przerwą Polak raz jeszcze musiał wyciągać piłkę z siatki. Tym razem Danilo faulował w polu karnym Calafioriego, a do "jedenastki" podszedł Diego Perotti. Golkiper Juventusu wyczuł jego intencję, lecz nie zdołał odbić futbolówki.
Druga część spotkania wcale nie wyglądała dużo lepiej w wykonaniu mistrzów kraju. W 52. minucie Perotti zdobył kolejnego gola. Tym razem wykończył szybką akcję Romy, korzystając z podania Nicolo Zaniolo.
"Stara Dama" nie zdołała już odwrócić losów spotkania. Najbliżej szczęścia był Aaron Ramsey, który zdecydował się na zaskakujące uderzenie, lecz trafił w słupek.
Przed meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów Maurizio Sarri ma więc powody do myślenia. Szkoleniowiec spotkanie ostatniej kolejki Serie A mógł oglądać jedynie z trybun. Kamery przyłapały go, jak w pierwszej połowie palił sobie papierosa.
Maciej Pietrasik01 Aug 2020 · 22:40