Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • 3. kolejka LM za nami. Kto zachwycił najbardziej?
  • Kluczowy dzień dla Lecha. Dziś mecz z Hapoelem

Porażka Manchesteru United w Lidze Europy! Kontrowersyjny rzut karny zadecydował o wyniku [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 08 Wrz 2022 | 22:54
Manchester United rozpoczął tegoroczne zmagania w Lidze Europy od porażki. "Czerwone Diabły" na własnym boisku przegrały 0:1 z Realem Sociedad.
Mecz poprzedziła minuta ciszy. W ten sposób uhonorowano zmarłą dziś Królową Elżbietę II.
Od początku spotkania bardzo dobrze prezentował się Christien Eriksen. Duńczyk aktywnie pracował w defensywie, nie zapominając jednocześnie o swoich obowiązkach w ofensywie. Pomocnik był bliski zanotowania asysty po wrzutce w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jednak nie zdołał wyskoczyć do tej piłki.
Wydawało się, że "CR7" zrehabilituje się w 35. minucie. Wtedy napastnik głową skierował futbolówkę do siatki. Gol Ronaldo jednak nie został uznany z powodu pozycji spalonej.
Po pierwszej połowie utrzymał się bezbramkowy remis. Obie drużyny w pierwszych trzech kwadransach miały problem z kreowaniem sobie dogodnych sytuacji.
Erik ten Hag nie był wyraźnie zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszej połowie. Już w przerwie trener dokonał dwóch zmian, wprowadzając na boisko Bruno Fernandesa i Lisandro Martineza.
W 57. minucie Martinez sprokurował rzut karny dla rywali. Decyzja arbitra wzbudziła pewne kontrowersje, ponieważ Argentyńczyk zagrał ręką, ale wcześniej futbolówka odbiła się od jego biodra. Po analizie VAR sędzia podtrzymał jednak swoją decyzję o karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił Brais Mendez.
W 78. minucie Casemiro spróbował doprowadzić do remisu. Brazylijczyk oddał jednak zbyt słaby strzał. Wynik spotkania już nie uległ zmianie, a ekipa Imanola Alguacila wywiozła z Old Trafford komplet punktów.
W następnej kolejce fazy grupowej "Czerwone Diabły" zmierzą się z Sheriffem Tiraspol. Z kolei Real Sociedad czeka rywalizacja z Omonią Nikozja.
0 - 1
08 wrz 2022 | 21:00 (zakończony)
Marco Di Bello

Przebieg meczu

36'
anulowano
59'
65'
71'
A. Garnacho
83'
C. McNeill
89'

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny