Sensacyjna porażka Manchesteru United! Zmarnowana jedenastka Rashforda i cios w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Silvi Photo / Shutterstock.com
Manchester United przegrał u siebie z Crystal Palace Londyn 1:2 (0:1) w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Old Trafford pierwszego gola dla "Orłów" zdobył niespełna kwadrans przed przerwą Jordan Ayew. Ghańczyk wykorzystał sytuację sam na sam i pokonał Davida de Geę płaskim strzałem w krótki róg.
Za to dwadzieścia minut przed końcem spotkania doskonałą okazję na wyrównanie miał Marcus Rashford, ale napastnik reprezentacji Anglii zmarnował rzut karny, uderzając w słupek.
Dwudziestokrotni mistrzowie kraju odrobili straty dopiero minutę przed końcem, kiedy to technicznym strzałem pod poprzeczkę z kilkunastu metrów popisał się Daniel James.
Nie był to jednak koniec emocji. Już w doliczonym czasie gry Holender Patrick van Aanholt przymierzył w krótki róg i De Gea po raz drugi musiał wyciągać futbolówkę z siatki.
"Czerwone Diabły" doznały w ten sposób pierwszej porażki w sezonie i spadły na piątą lokatę w tabeli. Podopieczni Roya Hodgsona natomiast dzięki pierwszej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęli się na dziesiąte miejsce w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz24 Aug 2019 · 17:59