Potknięcie Juventusu w Serie A! Mistrzowie Włoch stracili punkty z Hellasem Werona [WIDEO]

Marco Iacobucci / Shutterstock.com
Juventus niespodziewanie stracił punkty na własnym stadionie. Mistrzowie Włoch tylko zremisowali z Hellasem Werona 1:1.
W pierwszej połowie piłka dwa razy wpadła do bramki, ale gole Colleya dla Hellasu i Moraty dla Juventusu nie zostały uznane z powodu spalonych. Ten, na którym został złapany Hiszpan, był naprawdę minimalny. O wszystkim decydowały centymetry.
Jako pierwsi do bramki trafili goście, którzy w 60. minucie wykorzystali niechlujne rozgrywanie piłki przez graczy Juventusu. Hellas przejął piłkę w środku pola, szybko przetransportował ją w pole karne, a całą akcję wykończył Favilli. Włoch w przeszłości był graczem Juventusu.
Mistrzowie Włoch wyrównali w 78. minucie. W pole karne wbiegł Kulusevski, zatańczył z jednym z obrońców gości i płaskim strzałem w długi róg trafił do bramki.
Gospodarze w końcówce zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz nie potrafili tego wykorzystać. W dodatku stracili Leonardo Bonucciego, który opuścił boisko z powodu kontuzji. Wydaje się wątpliwe, by doszedł do siebie przed meczem z Barceloną w Lidze Mistrzów.
Marcin Karbowski25 Oct 2020 · 22:42