Potknięcie Juventusu w Serie A! Mistrzowie Włoch stracili punkty z Hellasem Werona [WIDEO]

Marco Iacobucci / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 25 paź 2020 | 22:42
Juventus niespodziewanie stracił punkty na własnym stadionie. Mistrzowie Włoch tylko zremisowali z Hellasem Werona 1:1.
W pierwszej połowie piłka dwa razy wpadła do bramki, ale gole Colleya dla Hellasu i Moraty dla Juventusu nie zostały uznane z powodu spalonych. Ten, na którym został złapany Hiszpan, był naprawdę minimalny. O wszystkim decydowały centymetry.
Jako pierwsi do bramki trafili goście, którzy w 60. minucie wykorzystali niechlujne rozgrywanie piłki przez graczy Juventusu. Hellas przejął piłkę w środku pola, szybko przetransportował ją w pole karne, a całą akcję wykończył Favilli. Włoch w przeszłości był graczem Juventusu.
Mistrzowie Włoch wyrównali w 78. minucie. W pole karne wbiegł Kulusevski, zatańczył z jednym z obrońców gości i płaskim strzałem w długi róg trafił do bramki.
Gospodarze w końcówce zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz nie potrafili tego wykorzystać. W dodatku stracili Leonardo Bonucciego, który opuścił boisko z powodu kontuzji. Wydaje się wątpliwe, by doszedł do siebie przed meczem z Barceloną w Lidze Mistrzów.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

0
Fajnie by było zobaczyć na koniec sezonu taki pojedynek Juventus/Ac Milan/ Inter Mediloan/Roma/Lazio taki powrót do starych dobrych lat.
26 paź 2020 | 08:24
0
Dodam tylko, że przed meczem z Barceloną, Juventus do trzyosobowego bloku obronnego ma dostępnych:
-Demirala, który dopiero co wrócił po wielomiesięcznej kontuzji
-Danilo, który został przesunięty z boku obrony.
Z pozostałych zawodników którzy mogą tam grać:
- De Ligt - leczy się po zabiegu
- Chiellini - kontuzja
- Bonucci - zszedł w trakcie meczu z kontuzją, występ pod znakiem zapytania
- Sandro - kontuzja
- McKennie - był zakażony koronawirusem i nie wiem czy będzie mógł wystąpić ze względu na procedury UEFA.
Czyli w najgorszym przypadku, na obronie zagra jeszcze Cuadrado xD
26 paź 2020 | 09:13
0
Chiellini powinien do tego czasu wyzdrowieć demihral obecnie prezentuje się lepiej od Bonucciego a on sam raczej będzie w stanie rozegrać 60 minut jeśli jego uraz to nic powa
26 paź 2020 | 09:29
0
McKennie obrońcą? a on nie jest środkowym pomocnikiem?
0
I tu właśnie nie trafiłeś, bo Morata był dosłownie o paznokieć, żeby Juventus uratować.
26 paź 2020 | 05:44
0
Gołym okiem widać, ze Juventus stracił ten cynizm, który dawał im to, ze nawet jak nie szło to wygrywali 1:0. Bardzo słabo to wyglada, a Pirlo wydaje się bardzo zagubiony.
26 paź 2020 | 00:29
0
Juve staje się bardzo słabą drużyną. Mam jednak pewne obawy, że reszta drużyn też będzie się spisywac słabo, aby tylko Juve wygrał ligę. Czyli scenariusz jak zawsze. bo póki co nikt się mocno nie wyróżnia i graja w kratkę. Atalanta w LM rozniosła rywala, a wcześniej przegrała sromotnie z Napoli. Lazio tez coś słabiutko.
26 paź 2020 | 00:00
Juventus ma zla. Polityke transferowa. Po co kupuja takich grajkoe jak Ramsey ktory nie lapal sie do 11 Arsenalu, czy leniwie biegajacy Rabiot? Juventus powinien zaczac kupowac z ligi tak jak robil to jeszcze kilka lat wstecz. Juventus powinien stawiac i kupowac przede wszystkim na Włochów, a w dzisiejszym meczu ilu ich bylo? 2-3?
0
Juventus ma zla. Polityke transferowa. Po co kupuja takich grajkoe jak Ramsey ktory nie lapal sie do 11 Arsenalu, czy leniwie biegajacy Rabiot? Juventus powinien zaczac kupowac z ligi tak jak robil to jeszcze kilka lat wstecz. Juventus powinien stawiac i kupowac przede wszystkim Włochów, a w dzisiejszym meczu ilu ich bylo? 2-3? Morata powinien grac bo to jedyny klub w ktorym sie czuje dobrze, Dybala rowniez musi grac.
0
Właśnie, zwolnijmy fachowca który wygrał ligę i zatrudnijmy amatora. Będzie kabaret.
25 paź 2020 | 23:01
0
Oj słabiutko Juventus, z taką grą to odpadniecie z LM tak szybko jak srealik.
26 paź 2020 | 06:14
0
Ty lepiej lecz kompleks Bayernu z Realem bo w ostatnich latach ten srealik wyeliminował was regularnie i to Real ma 13 lm a Bayernik 6 ..... ,zobaczymy czy Bayern obroni bo Liverpool też mial
0
Wszystko w tym meczu było jebanym żartem od gry zawodników po decyzję sędziego japierdole na chuj gwizdać mini metrowe spalone które gdyby zawodnik był by te parę centymetrów dalej bramki nic by nie zmieniły faule z pizdy gra na czas choć nic nie przebije tego że w 89 minucie meczu był faul potem doliczył pięć minut w 90 minucie była jakas sprzeczka która trwała półtory minuty i później parę innych "urazów" w hellasie które trwały z minute i nie było by w tym nic złego gdyby arbiter nie skończył meczu tylko po 30 sekundach doliczonego czasu gry szkoda że sędzia tego meczu nie był ten z klasyku wtedy juventus otrzymał by trzy jedenastki no ale trudno pirlo się uczy nowi zawodnicy wdrażają się do składu więc można wybaczyć pewne porażki lecz jeśli w połowie sezonu będą tracić co najmniej 10 punktów wypadałoby rozejrzec się za nowym trenerem bo na razie pirlo nie można porównywać do Sarriego a co dopiero do Allegriego
25 paź 2020 | 22:49
0
Słabiutki jest ten Juventus, Pirlo tam długo nie zagości.
25 paź 2020 | 23:31
0
Dobra za to jest barca. Taka nie za mocna... xD
Football Komplex
25 paź 2020 | 22:48
0
Ale przetrzebiony Juventus. Do tego rywalem żałosna obecnie Barcelona. TVP powinno szybko zmienić mecz.
0
Brawo Verona ! Zasłużenie ?
25 paź 2020 | 22:55
0
Skoro tak uważasz to na pewno oglądałeś te spotkanie
25 paź 2020 | 22:59
Oglądałem drugą połowę. Piłkarze juve ciągle tylko kładli się i płakali o faule i karne jak to w zwyczaju :)
0
Oglądałem drugą połowę. Piłkarze juve ciągle tylko kładli się i płakali o faule i karne jak to w zwyczaju mają :)
25 paź 2020 | 23:00
0
To chyba przez przypadek musiałeś włączyć powtórke el clasico
25 paź 2020 | 23:15
0
Słabe prowo. El clasico przebiegło nadzwyczaj spokojnie :)
25 paź 2020 | 23:28
0
To nie prowo to fakt śmiejesz się z Juventusu a twoja ukochana barcelona również się nie popisała no ale kto jest lepszy okaże się w środę tvp będzie go transmitować więc ten mecz chociaż obejrzysz
25 paź 2020 | 23:37
0
Ten też obejrzę, tylko żeby czasem grajki juve się znowu nie kładli jak dziś hehe. Trafiłem wynik btw ?
25 paź 2020 | 23:02
0
przecież hellas w stu procentach zasłużenie wygrał, piłkarzom juve jedyne co w tym meczu wychodziło dobrze to machanie łapami i dyskusje z sędzią, hellas do 70 minuty grał świetnie, później trochę osiadli na laurach, ale wciąż byli bardziej konkretni i wygrali zasłużenie
25 paź 2020 | 23:09
Czy zasłużenie to bym polemizował bo jedyne co zawodnikom hellasu wyszło to gra na czas i gol po faulu
0
Czy zasłużenie to bym polemizował bo jedyne co zawodnikom hellasu wyszło to gra na czas i gol po faulu a juventus dwa razy trafił w poprzeczkę nie uznali gola po minimalnym spalonym a samych strzałów juventus miał więcej o 15 to że gorsza drużyna urywa punkty lepszej nie jest powodem by pisać że zasłużenie wygrali chyba że faktycznie zauważyłeś coś w czym hellas był lepszy nie licząc prowokowania fauli
25 paź 2020 | 23:24
0
I brawo dla Gorzowa.
25 paź 2020 | 22:47
0
i gdzie ten wasz potężny pirlo co po jednym 'lepszym' meczu namaściliście go cudotwórcą i zbawicielem juventusu, jakichś wynalazków się zachciało i udaje, że wszystko ma pod kontrolą, coś czuje, że poleci jeszcze szybciej niż się tu znalazł i, że to będzie pierwszy od lat sezon juve bez scudetto,nie rozumiem dlaczego zwolnili maxa,źle im było? co roku pewne scudetto na kilka kolejek przed końcem sezonu, finał ligi mistrzów, oj zatęsknią kibice nawet za sarrim, juve meczy sie z hellasem, a wy przytaczacie tutaj statystyki z jakiegos meczu przeciwko crotone czy innej spezii i piszecie, że pirlo cudotwórca bo 300 podań wymienili, co z tego, że za sarriego staty wyglądały identycznie przy wygranych meczach juve
0
Allegri poleciał bo przyszli fani Ronaldo i zaczęło się narzekanie że juve nie gra z polotem ale jak ma grać skoro takie są specyfikacje ligi czyli nudna żmudna taktyczna gra przyszedł ofensywnie grający Sarri ale jego styl gry absolutnie się nie sprawdził a później juventus żeby nie rozwścieczać fanów po porażce z Lyonem zwolnił Sarriego i na szybko przygarnął pirlo