OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Przeciągnie liny z powodu Gabriela Sloniny. Chelsea coraz bliżej transferu bramkarza

Przeciągnie liny z powodu Gabriela Sloniny. Chelsea coraz bliżej transferu bramkarza
screen z YT/Łączy Nas Piłka
Autor: Hubert Kowalczyk 11 cze 2022 | 10:36
Gabriel Slonina znalazł się na celowniku Chelsea oraz Realu Madryt. Portal "Relevo" donosi jednak, że w ostatnich dniach to "The Blues" zostali faworytem do transferu niedoszłego reprezentanta Polski.
Umiejętności Gabriela Sloniny robią wrażenie na obserwatorach z całej Europy. O 18-latka rywalizują nie tylko najlepsze kluby, ale też reprezentacje. Polska stanęła w szranki z USA, lecz ostatecznie przegrała.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niedługo młody zawodnik może jednak spędzać na Starym Kontynencie coraz więcej czasu. Rozwojowi piłkarza przyglądają się bowiem Real Madryt oraz Chelsea, które poważnie rozważają transfer gracza Chicago Fire.
Według portalu "Relevo" bliżej przekonania niedoszłego reprezentanta Polski są "The Blues", którzy zaoferowali mu znacznie lepsze warunki. Nie można zatem wykluczyć, że Slonina podczas letniego okienka wyląduje właśnie w Premier League.
Real tymczasem zdaje się być pogodzony z porażką. "Królewscy" obserwowali 18-latka od pół roku, lecz - według najnowszych doniesień - nie mają zamiaru przebijać propozycji londyńczyków.
W tym sezonie MLS Gabriel Slonina wystąpił w 13 meczach Chicago Fire. Bramkarz zachował w nich pięć czystych kont i przez ekspertów jest uważany za jednego z najlepszych zawodników ligi amerykańskiej.
Źródło: Relevo

Dyskusja 3