Przełamanie Mariusza Stępińskiego. Polak trafił do siatki po ośmiu kolejkach posuchy [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 16 sty 2021 | 16:47
Mariusz Stępiński otworzył wynik w spotkaniu Regginy z Lecce w 18. kolejce Serie B. Polak zdobył piątą bramkę w obecnych rozgrywkach. To jego pierwszy gol od ośmiu kolejek. Spadkowicz z Serie A wygrał 1:0.
Mariusz Stępiński w tym sezonie jest wypożyczony z Hellasu Verona do Lecce. Spadkowicz z Serie A marzy o błyskawicznym powrocie do elity i na razie znajduje się w ligowej czołówce.
Polak zazwyczaj ma miejsce w wyjściowej jedenastce, ale od pewnego czasu nie mógł trafić do siatki. Jego ostatnia bramka miała miejsce pod koniec listopada.
W sobotę 25-latek znów zagrał od pierwszej minuty. Tym razem był skuteczniejszy, choć w 28. minucie meczu z Regginą miał jednocześnie sporo szczęścia.
Z prawej strony do Stępińskiego dośrodkował Claude Adjapong. Napastnik zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki, a na dodatek bramkarza próbował pokonać piętą.
Futbolówka odbiła się od Enrico del Prato i kompletnie zmyliła bramkarza. Jak się okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu. Po stronie gospodarzy rzut karny zmarnował Jeremy Menez.
W barwach gospodarzy 90 minut rozegrał inny reprezentant Polski, Thiago Cionek. Stępiński zaliczył 81 minut w barwach Lecce, a na ostatnie pół godziny na murawie pojawił się Marcin Listkowski.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 7

16 sty 2021 | 17:05
0
Brawo Mario ale na euro to nie starczy- Lewy, Milik , Piątek i Buksa oraz Przybyłko są lepsi
16 sty 2021 | 17:36
0
co za talent ! do kadry go!!
16 sty 2021 | 18:31
0
Dziś strzelili Kownacki i Stępiński i przypomniałem sobie, że tacy goście jeszcze istnieją. Zastanawiam się, gdzie gra Teodorczyk, bo tak dawno o nim nic nie czytałem, że zapomniałem, co porabia... xD
16 sty 2021 | 19:07