Hitowy transfer PSG! Zwrot akcji w negocjacjach, mistrz Francji zapłaci wielkie pieniądze

Hitowy transfer PSG! Zwrot akcji w negocjacjach, mistrz Francji zapłaci wielkie pieniądze
pressinphoto / press focus
Autor:Marcin Karbowski01 Wrz 2023 | 21:13
Zwrot ws. transferu Randala Kolo Muaniego! Reprezentant Francji jednak odejdzie z Eintrachtu Frankfurt.
Kolo Muani był na liście życzeń kilku wielkich klubów. Od dłuższego czasu zabiegło o niego PSG, ale na kilka godzin przed zamknięciem okna transferowego informowano o fiasku operacji. Powodem była decyzja Hugo Ekitike, który odmówił przejścia w rozliczeniu transakcji do Eintrachtu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Choć wydawało się już, że Kolo Muani zostanie we Frankfurcie, to PSG postanowiło kontynuować rozmowy. Dziennik "Le Parisien" podał, że Eintracht wywindował cenę do 110 mln euro. Takich pieniędzy paryżanie nie zamierzali jednak płacić.
W końcu doszło do zwrotu akcji. Fabrizio Romano podał, że reprezentant Francji przeniesie się do PSG. Cena? Taka jak ustalono pierwotnie: pewne 75 mln euro i 15 mln euro w formie bonusów.
Piłkarz zwiąże się z nowym klubem pięcioletnią umową. Jej warunki uzgodnił już kilka tygodni temu. Przeszedł też testy medyczne przed transferem.
Kolo Muani spędził w Eintrachcie nieco ponad rok. W tym czasie awansował do reprezentacji Francji, z którą wziął udział w zeszłorocznym mundialu. Dla Niemców okazał się złotym strzałem. Pozyskali go na zasadzie wolnego transferu.
Źródło: twitter

Dyskusja 0