Przemysław Frankowski i spółka zremisowali z PSG! Fatalny błąd Keylora Navasa [WIDEO]

Lens urwalo punkty PSG. Przemysław Frankowski i spółka zremisowali z paryżanami 1:1.
Wynik spotkania mógł otworzyć Leo Messi. Argentyńczyk w 18. minucie urwał się rywalom, oddał strzał lewą nogą, ale piłka odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki.
Kolejne minuty należały do gospodarzy. Dwa strzały w pierwszej połowie oddał Przemysław Frankowski. Uderzenia Polaka nie leciały jednak w światło bramki Keylora Navasa. Bramkarza PSG nie zdołali także pokonać Seko Fofana i Jonathan Clauss.
W doliczonym czasie pierwszej połowy Jean-Louis Leca uratował swój zespół przed stratą gola. Bramkarz Lens zanotował fantastyczną interwencję, broniąc uderzenie Angela Di Marii.
Po przerwie paryżanie musieli bronić się przed kolejnymi atakami gospodarzy. W 57. minucie Frankowski próbował znaleźć centrą jednego z partnerów, ale piłkę zagrywaną przez Polaka złapał Keylor Navs. Chwilę później reprezentant Kostaryki powstrzymał Jonathana Claussa.
W 63. minucie Seko Fofana oddał mocny strzał z dystansu. Piłka wpadła do siatki po fatalnej interwencji Navasa. Akcja zaczęła się od straty Messiego.
Mauricio Pochettino musiał reagować. Niewidocznego Mauro Icardiego zmienił Kylian Mbappe. Kolejnego gola mogli jednak strzelić podopieczni Francka Haise'a. Florian Sotoca minimalnie chybił, oddając strzał ze skraju pola karnego.
W doliczonym czasie gry PSG uratowało jeden punkt. Georginio Wijnaldum wykorzystał centrę Mbappe i ustalił wynik spotkania. Paryżanie nadal są liderami tabeli, a ich przewaga nad drugą Marsylią wynosi już trzynaście punktów.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 22:53