Przemysław Frankowski szaleje w Ligue 1. Kolejny gol reprezentanta Polski! [WIDEO]

Screen
Przemysław Frankowski strzelił czwartego gola w tym sezonie Ligue 1. Jego Lens wygrało z Troyes 4:0.
Zwycięzca spotkania był znany już po pierwszej połowie. Lens strzeliło w niej trzy gole - do bramki trafiali Muinga, Said i Clauss.
Frankowski, który rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, na swojego gola czekał do 60. minuty. Polak świetnie odnalazł się w polu karnym i z bliska dobił piłkę do pustej bramki. Bramkarz Troyes po wcześniejszej interwencji nie był już w stanie nic zrobić.
Dla reprezentanta Polski był to trzynasty mecz w tym sezonie Ligue 1. Jego bilans jest świetny - ma na koncie już cztery gole i trzy asysty.
Frankowski na boisku pozostał do 77. minuty. Wówczas zastąpił go Haidara.
Lens po zwycięstwie przesunęło się na drugie miejsce w tabeli. Może je stracić po dokończeniu kolejki. Nie spadnie jednak niżej niż na czwartą pozycję.
Marcin Karbowski05 Nov 2021 · 22:37