Przepiękne trafienia Cristiano Ronaldo i Douglasa Costy! Juventus wygrał z Genoą [WIDEO]

Marco Canoniero / Shutterstock.com
Juventus pewnie kroczy po kolejne mistrzostwo Włoch. Tym razem "Stara Dama" wygrała na wyjeździe z Genoą.
Pierwsza połowa dzisiejszego starcia nie przyniosła goli. Juventus miał przewagę, aktywni w ofensywie byli Dybala i Ronaldo, ale nie przełożyło się to na dorobek bramkowy.
W drugiej części spotkania "Stara Dama" w końcu dopięła swego. W 50. minucie Dybala wpadł w pole karne, zwiódł rywali i uderzył przy słupku, nie dając szans golkiperowi Genoi.
7 minut później dał o sobie znać Cristiano Ronaldo. Portugalczyk huknął zza pola karnego i trafił prosto w okienko. Dla 35-latka to 24. bramka w tym sezonie Serie A.
W 73. minucie było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Douglas Costa. Zawodnik Juve fantastycznie dokręcił piłkę przy słupku.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1, bo Genoa zdołała odpowiedzieć za sprawą Pinamontiego.
"Stara Dama" obecnie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Ekipa z Turynu ma cztery punkty przewagi nad Lazio.
Daniel Makarewicz30 Jun 2020 · 23:39