Przepiękne trafienia Cristiano Ronaldo i Douglasa Costy! Juventus wygrał z Genoą [WIDEO]

Marco Canoniero / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 30 cze 2020 | 23:39
Juventus pewnie kroczy po kolejne mistrzostwo Włoch. Tym razem "Stara Dama" wygrała na wyjeździe z Genoą.
Pierwsza połowa dzisiejszego starcia nie przyniosła goli. Juventus miał przewagę, aktywni w ofensywie byli Dybala i Ronaldo, ale nie przełożyło się to na dorobek bramkowy.
W drugiej części spotkania "Stara Dama" w końcu dopięła swego. W 50. minucie Dybala wpadł w pole karne, zwiódł rywali i uderzył przy słupku, nie dając szans golkiperowi Genoi.
7 minut później dał o sobie znać Cristiano Ronaldo. Portugalczyk huknął zza pola karnego i trafił prosto w okienko. Dla 35-latka to 24. bramka w tym sezonie Serie A.
W 73. minucie było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Douglas Costa. Zawodnik Juve fantastycznie dokręcił piłkę przy słupku.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1, bo Genoa zdołała odpowiedzieć za sprawą Pinamontiego.
"Stara Dama" obecnie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Ekipa z Turynu ma cztery punkty przewagi nad Lazio.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 9

1 lip 2020 | 16:57
0
Piękny mecz, piękne bramki, teraz tylko zdobyć mistrzostwo Italii i ... wygrać w końcu Ligę Mistrzów. Forza Juve!
1 lip 2020 | 09:55
0
Bramki przepiękne, 9 tytuł z rzędu już coraz bliżej. Jeszcze żeby udało się dołożyć Ligę Mistrzów to już byłby komplet szczęścia.
1 lip 2020 | 08:42
0
Pięć ostatnich meczów Juve i pięć zwycięstw. Bramki : 13-2. No tak grającą Starą Damę mogę oglądać bez końca. FORZA JUVE!
1 lip 2020 | 00:23
0
Juve z takim składem i takimi bramkami może spokojnie dojść do finału LM.
1 lip 2020 | 15:29
0
na razie ładnie się ich ogląda ale nie bądźmy tacy pewni, uważam że pokonają Lyon ale mogą znowu trafić na jakiegoś czarnego konia, jak z Ajaxem rok temu
1 lip 2020 | 00:11
niczym CR7 za najlepszych czasów ]]]a Wielki REAL mistrzem
0
armata niczym CR7 za najlepszych czasów ]]]a Wielki REAL mistrzem
1 lip 2020 | 00:03
0
cytując komentatorów z Eleven Sports "Dybala to najlepszy zawodnik Juve i prawdopodobnie serie A po restarcie". Ronaldo piękna bramka z 25 metra w biegu a Costa co podkręcił huh, to jest Juve które chce się oglądać, Dybala też ładnie po dryblingu
30 cze 2020 | 23:59
0
Pewny mistrz Juve
30 cze 2020 | 23:51
0
W końcu mecz Juventusu, na który dało się patrzeć z przyjemnością. A bramki, wszystkie 3 to klasa sama w sobie.