Przepiękny gol w Pucharze Narodów Afryki! Pomocnik Liverpoolu trafił w okienko [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 18 sty 2022 | 18:52
Naby Keita popisał się niesamowitym strzałem w spotkaniu Pucharu Narodów Afryki. Pomocnik Liverpoolu w efektowny sposób strzelił gola przeciwko reprezentacji Zimbabwe.
Dzisiejsze spotkanie lepiej rozpoczęli rywale Gwinei. Zimbabwe po pierwszej połowie prowadziło dwoma bramkami.
Wynik meczu otworzył Knowledge Musona. Na 2:0 trafił Kudakwashe Mahachi.
W 49. minucie Naby Keita doprowadził do remisu. Pomocnik znalazł miejsce przed polem karnym i popisał się niesamowitym strzałem.
Gwinea już nie zdołała doprowadzić do remisu. Keita i spółka i tak awansowali jednak do dalszej fazy turnieju. Zimbabwe odpadło z dalszej rywalizacji.