PSG finalizuje pierwszy transfer, ale to dopiero początek. Fabrizio Romano wskazał dwa następne cele klubu

PSG finalizuje pierwszy transfer, ale to dopiero początek. Fabrizio Romano wskazał dwa następne cele klubu
Pedro Fluza/Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 30 Cze 2022 | 07:09
PSG finalizuje pierwszy transfer przed sezonem 2022/23. Fabrizio Romano wskazał, jakie są kolejne cele mistrzów Francji.
Nowym piłkarzem PSG zostanie, jak podawały już francuskie media, zostanie Vitinha. Paryski klub wykupi go z FC Porto za 40 mln euro. Według Romano większość dokumentów została już podpisana.
Dalsza część tekstu pod wideo
22-letni pomocnik wkrótce przejdzie testy medyczne w PSG. Jeśli przebiegną pomyślnie, to zwiąże się z nowym klubem czteroletnim kontraktem.
Romano twierdzi, że Vitinha może nie być jedynym portugalskim piłkarzem, który trafi na Parc des Princes. Według niego klub interesuje się także Renato Sanchesem z Lille. Poza nim priorytetem dla PSG ma być pozyskanie Milana Skriniara z Interu.
Na razie ze znaczących zawodników PSG opuścił tylko Angel Di Maria. W najbliższych tygodniach transferów wychodzących powinno być jednak więcej. Wprost zmiany w kadrze klubu zapowiedział Nasser Al-Khelaifi. Zakusy w sprawie Sanchesa i Skriniara świadczą o tym, że do zmian dojdzie w środku pola i obronie mistrzów Francji.
Wkrótce w Paryżu pojawi się za to nowy trener. W poniedziałek na pierwszym treningu zespołu ma być już obecny Christophe Galtier.
Źródło: Twitter

Dyskusja 8