PSG przegrało mecz o Superpuchar Francji! Zadecydował piękny gol [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 1 sie 2021 | 21:57
Paris Saint-Germain znów bez trofeum! Paryżanie przegrali z Lille 0:1 w meczu o Superpuchar Francji.
PSG latem dokonało wielkich wzmocnień, ale w wyjściowym składzie na pierwszy oficjalny mecz nowych rozgrywek wybiegł tylko jeden z pozyskanych graczy. Mauricio Pochettino wystawił Achrafa Hakimiego. Na ławce rezerwowych zasiadł z kolei Georginio Wijnaldum, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.
Lista nieobecnych w barwach PSG była bardzo długa. Nie było m.in. Kyliana Mbappe, Neymara i Sergio Ramosa. Lille potrafiło to wykorzystać.
Jedyny gol meczu padł tuż przed końcem pierwszej połowy. W 44. minucie piłkę przed polem karnym otrzymał Xeka i od razu kropnął na bramkę. Navas nie był w stanie zatrzymać jego uderzenia.
PSG miało zdecydowaną przewagę. W drugiej połowie było przy piłce przez ok. 75 procent czasu gry. Nie przekładało się to jednak na okazje do wyrównania. Gracze z Paryża pierwsze celne strzały po przerwie oddali dopiero w doliczonym czasie gry.
Dla Lille to wyjątkowy sukces - nigdy wcześniej klub nie zdobył Superpucharu Francji.
1 - 0
01 sie 2021 | 20:00 (zakończony)

Przebieg meczu

45'
71'
Georginio Wijnaldum
78'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Moze jak wydadza jeszcze z 500 mln na dwa transfery to wtedy sie uda wygrac puchar francji albo lige..
1 sie 2021 | 22:25
0
Poczekaj qrwa ale ktos cie pytał o zdanie? Zgniły padalcu?
1 sie 2021 | 22:37
0
Zgniły to jest twoj klubik ;)
1 sie 2021 | 23:30
0
Ale widziałeś składy? To PSG B. Można nie lubić PSG za kasę szejków, ja np. nie lubię, ale prawda jest taka, że będą jednymi z faworytów Ligi Mistrzów.
2 sie 2021 | 06:23
0
Pochettino wont z psg
2 sie 2021 | 10:43
0
Popatrz sobie statystyki wydatków za ostatnie 3 lata na transfermakt. Więcej Monaco wydało od PSG, które zajmuje 11 miejsce pod względem bilansu transferowego.
1 sie 2021 | 21:58
0
P$G hahaha nic nie wygracie nie ważne ile kasy wydacie.
1 sie 2021 | 22:26
0
Ta powiedział kibic atletico którego ostatnie trofeum to Puchar Parówki jakieś 30 lat temu 😂😂
0
Atletico wydało ponad 200 mln euro na Lemara i Felixa. PSG grało 3 składem.
2 sie 2021 | 14:24
0
A drugie tyle zarobili w tamtym okienku i co teraz na to powiesz znafco?
2 sie 2021 | 15:59
0
PSG zdobywa rynki Brazylii, USA i Chiny. Poza Neymarem i Mbappe zbierają piłkarzy z free.
2 sie 2021 | 20:07
0
Człowieku Atletico to cała Ameryka to jest ich rynek już w tym roku ściągneli kilku A mowa o kolejnych.
2 sie 2021 | 23:05
0
W USA jest moda na PSG (w NBA, Beyonce), prezentację Neymara oglądało w Brazylii 80 mln ludzi, Mbappe też pewnie kibicuje cała Francja, w dodatku podbijają Chiny. Atletico to lokalny klub popularny w Kastylii (na robotniczych przedmieściach), ale i tak wszyscy są za Realem.
1 sie 2021 | 22:00
0
ale Maurycy słaby - przejebał 3 z 5 możliwych trofeów :)
0
Eh i jak zawsze mój ulubiony kibic Realu powiela bzdury byle sobie reputacje podbić. Popatrz sobie na bilans transferowy na transfermarkt. W Ligue 1 Monaco więcej wydało od PSG przez ostatnie 3 lata.
0
Witam wszystkich właśnie wróciłem z wczasów na słonecznej Darashii ale jestem z powrotem i chciałem tylko powiedzieć że brawo lille i chędożyć peesrze
2 sie 2021 | 00:31
0
Ja na Edron bylem
0
Każda porażka PSG cieszy, a tym bardziej w finale :D
Kylian uciekaj stamtąd. Madryt czeka na Ciebie.
0
A po co ma iść do tego szamba? Żeby go perez zwyzywał?
2 sie 2021 | 10:47
0
Jak tam porażka z 3 ligowcem na orliku pierwszym składem? :) Zapomniało się już?
1 sie 2021 | 22:03