PSG wymęczyło zwycięstwo. Kylian Mbappe przełamał fatalną passę [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 15 paź 2021 | 22:52
PSG wymęczyło zwycięstwo z Angers. Drużyna Mauricio Pochettino wygrała 2:1.
PSG przystąpiło do gry bez piłkarzy, którzy jeszcze w nocy z czwartku na piątek grali w swoich reprezentacjach. Z tego powodu Mauricio Pochettino nie mógł skorzystać z usług m.in. Leo Messiego, Neymara, Marquinhosa czy Angela Di Marii.
Skład gospodarzy i tak był pełny uznanych nazwisk. Na boisku pojawili się przecież tej klasy piłkarze, co Kylian Mbappe, Mauro Icardi czy Marco Verratti.
W pierwszej połowie PSG miało miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafiło jej przełożyć na gole. W dodatku nadziało się na świetną kontrę gości. Gracze Angers przy swoim polu karnym odebrali piłkę Verrattiemu i pognali na bramkę Gianluigiego Donnarummy. Błyskawiczną akcję strzałem z bliska sfinalizował Angelo Fulgini.
PSG bardzo długo nie potrafiło oddać strzału w światło bramki. Gospodarze wyrównali dopiero w 69. minucie. Mbappe dośrodkował w pole karne, a wbiegający w nie Danilo głową skierował piłkę do siatki.
Decydujący gol padł w 87. minucie. Sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny dla gospodarzy za zagranie ręką jednego z graczy gości. Jedenastkę na gola zamienił Mbappe. To dla niego pierwszy gol w PSG od sześciu spotkań.
Paryżanie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli Ligue 1. Wygrali w tym sezonie dziewięć z dziesięciu meczów.
2 - 1
15 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

44'
(anulowano)
63'
B. Brahimi
(M. Cho)
87'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Wydrukowany karny, a nie wymęczone zwycięstwo. Obrońca ręce przy ciele. Do sytuacji wrócili po 5 minutach.
15 paź 22:53
0
Mają taki power w ofensywie,a w każdym meczu zwycięstwo musi im ratować obrońca,defensywny pomocnik,albo rzut karny xDDDD
16 paź 00:16
0
Var rękę w polu karnym zauważył,ale faulu Icardiego nie.
I ch*j dopisali sobie 3 punkty, jutro ktoś napisze o kontrowersji,a za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał.
16 paź 00:57
0
Ten karny to jedno wielkie oszustwo... Szkoda gadac.
15 paź 22:56
0
I oni chca wygrac LM ? Miec sklad ktorym takim farmerom jak Angers powinni strzelic 5-6 goli a oni tylko 2-1 i to po karnym. Cienki jak siki pajaka ten paryz.
15 paź 23:35
0
Mówić sobie mogą że chcą wygrać, ale ze trzy lepsze drużyny w Europie na pewno się znajdą. A może też to tak wyglądać, że w lidze będzie słabiej a w UCL lepiej, do czwórki mogą znowu dotrzeć.