PSG znowu traci punkty. Przepiękny gol na wagę remisu dla Bordeaux [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Autor: Wojciech_Falenta 28 lis 2020 | 22:56
Paris Saint-Germain zremisowało u siebie z Girondins Bordeaux 2:2 w wieczornym meczu Ligue 1. Komplet punktów odebrał mistrzom Francji gol autorstwa ich wychowanka.
Yacine Adli, który w 2018 roku zanotował jeden występ w dorosłej drużynie PSG, pojawił się na boisku zaledwie dwie minuty, zanim w efektownym stylu zapewnił Bordeaux niespodziewany remis na Parc des Princes.
Goście prowadzili w dzisiejszym spotkaniu od 10. minuty gry, kiedy piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował debiutujący tego wieczoru w pierwszym zespole PSG Timothee Pembele.
Podopieczni Thomasa Tuchela szybko i z nawiązką odrobili następnie straty jeszcze w pierwszej połowie meczu. Najpierw do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Neymar. Chwilę później na 2:1 trafił z kolei Moise Kean.
Paryżanie, którzy przegrali w poprzedniej kolejce na wyjeździe z Monaco, sami dali się jednak po przerwie dogonić rywalom, a w końcówce mogli nawet ponieść kolejną porażkę.
Mimo drugiego z rzędu niepowodzenia PSG pozostaje liderem ligowej tabeli - z trzypunktową przewagą nad Lille, które zagra jutro na wyjeździe z Saint-Etienne.
Bordeaux zajmuje miejsce w środku klasyfikacji.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 12

28 lis 2020 | 23:17
0
Przepiękne trafienie w tytule a pokazali jakąś dobitke Keana, no super...
28 lis 2020 | 23:06
0
Co się z tą piłką porobiło real przegrywa z alaves psg remisuje z bordeaux liverpool remisuje z brighton borussia przegrywa z koln a juventus remisuje z benevento.
28 lis 2020 | 23:47
0
Atalanta też dostała po uszach od jakiś placków. Wszyscy zmęczeni sezonem jak Legia od 2 kolejki.
28 lis 2020 | 23:12
0
Remis Żyrondyści w dużej mierze zawdzięczają Mbappe, to ile dziś spartolił, woła o pomstę do nieba.
28 lis 2020 | 23:14
0
PSG z taką linią pomocy i obrony to czego oni się spodziewają? Jak tam grają sami przeciętniacy. Ten Verratti to jest przereklamowany i od jakiegoś czasu gra straszny piach. Tuchel nic z tego nie zrobi jak w pomocy gra Herrera który w MU był niechciany przecież nawet.. Jak teraz PSG przegra z MU co jest bardzo prawdopodobne to Tuchel ma problem.
29 lis 2020 | 00:20
0
Bardzo dobrze! Brawa dla Bordeaux.
29 lis 2020 | 11:24
0
Wolałbym zobaczyć tego przepięknego gola na 2-2 a nie dobitkę do pustaka. Z wielkich faworytów w Europejskich ligach top 5 tylko Bayern gra na miarę oczekiwań. Tak się porobiło w tym sezonie ze niemal każdy może z każdym wygrać.
28 lis 2020 | 23:57
0
ale bedzie oro 2 grudnia :))) United juz gotowe na rozpierdol
29 lis 2020 | 11:27
0
Aż tak bym się nie cieszył na ten mecz. Obecnie MU to przede wszystkim Bruno Fernandes i od jego postawy zależą wyniki tej drużyny.
0
Niech PSG jeszcze więcej płaci gejmarowi, a olewa pomoc i obronę. I bardzo dobrze. Oni myśleli, że na Mbappe i gejmarze zbudują drużynę gdzie dobry jest też Di Maria a reszta to przeciętniaki