PSG znowu traci punkty. Przepiękny gol na wagę remisu dla Bordeaux [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Paris Saint-Germain zremisowało u siebie z Girondins Bordeaux 2:2 w wieczornym meczu Ligue 1. Komplet punktów odebrał mistrzom Francji gol autorstwa ich wychowanka.
Yacine Adli, który w 2018 roku zanotował jeden występ w dorosłej drużynie PSG, pojawił się na boisku zaledwie dwie minuty, zanim w efektownym stylu zapewnił Bordeaux niespodziewany remis na Parc des Princes.
Goście prowadzili w dzisiejszym spotkaniu od 10. minuty gry, kiedy piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował debiutujący tego wieczoru w pierwszym zespole PSG Timothee Pembele.
Podopieczni Thomasa Tuchela szybko i z nawiązką odrobili następnie straty jeszcze w pierwszej połowie meczu. Najpierw do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Neymar. Chwilę później na 2:1 trafił z kolei Moise Kean.
Paryżanie, którzy przegrali w poprzedniej kolejce na wyjeździe z Monaco, sami dali się jednak po przerwie dogonić rywalom, a w końcówce mogli nawet ponieść kolejną porażkę.
Mimo drugiego z rzędu niepowodzenia PSG pozostaje liderem ligowej tabeli - z trzypunktową przewagą nad Lille, które zagra jutro na wyjeździe z Saint-Etienne.
Bordeaux zajmuje miejsce w środku klasyfikacji.
Wojciech_Falenta 28 Nov 2020 · 22:56