PSV Eindhoven rozgromiło Ajax! Dwa gole rewelacyjnego nastolatka [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 7 sie 2021 | 22:27
PSV Eindhoven zdobyło Superpuchar Holandii. W prestiżowym meczu rozbiło Ajax Amsterdam aż 4:0.
Bohaterem meczu był Noni Madueke, który strzelił dwa gole. Pierwszego już w drugiej minucie, gdy szarpnął z prawego skrzydła, wpadł w pole karne i płaskim uderzeniem trafił do siatki.
Drugiego gola Madueke strzelił w 29. minucie. Anglik wykorzystał swobodę pozostawioną w polu karnym, ruszył na bramkę i mocnym uderzeniem nie dał szans Pasveerowi. Było to już jego czwarte trafienie w tych rozgrywkach. Wcześniej zdobywał bramki w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Pozostałe gole padły w drugiej połowie. Strzelali je Yorbe Vertessen i Mario Goetze.
Dla PSV to już dwunasty Superpuchar Holandii w historii. Żadna drużyna nie może pochwalić się większą liczbą tych trofeów.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
                                                500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 15

7 sie 2021 | 23:06
                                                0
                                                Brawo 🙂
                                                7 sie 2021 | 23:24
                                                0
                                                Nikt nie wspomnial, ze Ajax w 10 od 39. minuty…
                                                0
                                                Goetze z debiutanckim golem. Madueke, warto zapamiętać.
                                                8 sie 2021 | 00:34
                                                0
                                                Na pewno Goetze nie z debiutanckim golem..
                                                8 sie 2021 | 06:19
                                                0
                                                A te 6 bramek w poprzednim sezonie to nie on strzelał?
                                                8 sie 2021 | 00:04
                                                0
                                                ulalaa takiego wyniku się nie spodziewałem
                                                7 sie 2021 | 22:57
                                                0
                                                W sumie nic dziwnego patrząc na to jak Ajax zrobił rok temu wyprzedaże większości swoich utalentowanych piłkarzy po półfinale LM.
                                                7 sie 2021 | 23:13
                                                0
                                                dwa lata temu*
                                                8 sie 2021 | 06:21
                                                0
                                                Dobry i solidny początek przed startem ligi i LM. Mam nadzieję, że to nas obudzi.
                                                8 sie 2021 | 08:03
                                                0
                                                Przegrana Ajaxu jest dla mnie sensacją, ponieważ ogólnie jest najlepsza w Niderlandach. Faworyci, owszem przegrywają czasami, ale 0:4 zdarza się rzadko.
                                                8 sie 2021 | 13:26