PSV Eindhoven rozgromiło Ajax! Dwa gole rewelacyjnego nastolatka [WIDEO]

PSV Eindhoven zdobyło Superpuchar Holandii. W prestiżowym meczu rozbiło Ajax Amsterdam aż 4:0.
Bohaterem meczu był Noni Madueke, który strzelił dwa gole. Pierwszego już w drugiej minucie, gdy szarpnął z prawego skrzydła, wpadł w pole karne i płaskim uderzeniem trafił do siatki.
Drugiego gola Madueke strzelił w 29. minucie. Anglik wykorzystał swobodę pozostawioną w polu karnym, ruszył na bramkę i mocnym uderzeniem nie dał szans Pasveerowi. Było to już jego czwarte trafienie w tych rozgrywkach. Wcześniej zdobywał bramki w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Pozostałe gole padły w drugiej połowie. Strzelali je Yorbe Vertessen i Mario Goetze.
Dla PSV to już dwunasty Superpuchar Holandii w historii. Żadna drużyna nie może pochwalić się większą liczbą tych trofeów.
Marcin Karbowski07 Aug 2021 · 22:27