Rafał Gikiewicz wraca do Ekstraklasy! Doświadczony bramkarz już na testach medycznych

Rafał Gikiewicz wraca do Ekstraklasy! Doświadczony bramkarz już na testach medycznych
Philippe Ruiz / Xinhua / PressFocus
Rafał Gikiewicz na początku lutego rozstał się z tureckim Ankaragucu. Doświadczony golkiper po wielu latach zdecydował się na powrót do Polski. Obecnie przechodzi testy medyczne przed transferem.
Doświadczony golkiper przez wiele lat występował w niemieckiej Bundeslidze. Reprezentował między innymi barwy Unionu Berlin oraz Augsburga, z którym rozstał się po sezonie 2022/2023.
Dalsza część tekstu pod wideo
Latem przeniósł się do tureckiego Ankaragucu. Tam początkowo był numerem jeden między słupkami, ale po kilku kolejkach stracił miejsce w wyjściowej jedenastce.
1 lutego rozwiązał dotychczasowy kontrakt z klubem i stał się wolnym zawodnikiem. Od tego czasu szukał sobie nowego pracodawcy. Wydawało się, że pozostanie za granicą.
Rafał Gikiewicz
Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
W mediach pojawiły się sensacyjne informacje o zainteresowaniu Wisły Kraków. Jak się okazuje, po cichu nad transferem Gikiewicza pracował jeden z klubów PKO Ekstraklasy.
Mowa o Widzewie Łódź. W poniedziałkowe przedpołudnie poinformowano, że golkiper przechodzi już testy medyczne przed transferem do tego klubu.
Łodzianie zimą stracili podstawowego golkipera, Henricha Ravasa. Słowak trafił do amerykańskiej Major League Soccer. Dla "Gikiego" będzie to powrót do Ekstraklasy po blisko 10-letniej przerwie.
Rafał Gikiewicz
screen youtube kanał sportowy
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik12 Feb · 11:36
Źródło: Widzew.com

Przeczytaj również