Raków Częstochowa lepszy od Żalgirisu w sparingu

Dziurek / shutterstock.com
Raków Częstochowa pokonał Żalgiris Kowno 2:0 w meczu towarzyskim rozegranym na Cyprze. Był to czwarty sparing beniaminka PKO Ekstraklasy podczas zagranicznego zgrupowania.
W 58. minucie Igor Sapała dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Sebastiana Musiolika, który zapewnił ekipie z Częstochowy prowadzenie.
Drugą bramkę dla Rakowa zdobył w 70. minuce Miłosz Szczepański, uderzeniem z pola karnego.
Dla podopiecznych Marka Papszuna był to ostatni sparing w trakcie zimowych przygotowań. Wcześniej wygrali z Carsko seło Sofia 1:0, a także przegrali z FK Cukaricki 1:2 i Urałem Jekaterynburg 1:3.