Rangers FC blisko odpadnięcia w eliminacjach LM! Dobra zaliczka wicemistrza Belgii [WIDEO]

BRUNO FAHY/Belga/Press Focus
Royale Union Saint-Gilloise zrobił duży krok do awansu do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Belgowie wygrali u siebie z Rangers FC 2:0.
Union objął prowadzenie w 27. minucie. W polu karnym piłka trafiła do Teddy'ego Teumy. Kapitan gospodarzy strzelił mocno, ale mało precyzyjnie. Jonathan McLaughlin nie potrafił jednak skutecznie interweniować.
Gol Teumy miał rangę historyczną. Było to pierwsze trafienie Unionu w europejskich pucharach od 58 lat!
W drugiej połowie gospodarze powiększyli zaliczkę przed rewanżem. W 76. minucie gola z rzutu karnego strzelił Dante Vanzeir.
Mecz w Glasgow odbędzie się w najbliższy wtorek. Zwycięzca tej rywalizacji w następnej rundzie zagra z AS Monaco albo PSV Eindhoven.
Marcin Karbowski02 Aug 2022 · 22:43