RCD Mallorca inkasuje trzy punkty. Gol Takefusy Kubo [WIDEO]

Aż trzy rzuty karne zobaczyli kibicie w pierwszym niedzielnym meczu 13. kolejki hiszpańskiej La Liga. RCD Mallorca wygrał u siebie z Villarreal CF 3:1
Gospodarze objęli prowadzenie już w 13. minucie. Rzut karny na gola zamienił Lago Junior. Minęło 10 minut i arbiter podyktował kolejną "11" dla miejscowych. Tym razem wykonał ją Daniel Rodriguez i również pokonał Sergio Asensjo.
Szybko po przerwie był kolejny karny. Tym razem dla gości, a wykorzystał go Santiago Cazarlo. Przyjezdni z kontaktu z rywalem cieszyli się niecałe cztery minuty. Na 3:1 trafił bowiem Takefusa Kubo.
Po tym zwycięstwie podopieczni Vicente Moreno zajmują 16. miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z UD Levante.
Natomiast zespół prowadzony przez Javiera Calleję z 18 "oczkami" na koncie plasuje się na dziewiątej pozycji. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Celta Vigo.