Real Madryt coraz bliżej mistrzowskiego tytułu! Wymęczona wygrana "Królewskich" z Getafe [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 2 lip 2020 | 23:56
Real Madryt nie bez problemów wygrał z Getafe w meczu 33. kolejki Primera Division. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 (0:0).
"Królewscy" do tej pory pewnie kroczyli po mistrzowski tytuł. Po wznowieniu rozgrywek La Liga nie zaliczyli żadnej wpadki i zdołali wyprzedzić w tabeli FC Barcelonę. Dziś podopieczni Zinedine'a Zidane'a mogli odskoczyć odwiecznym rywalom aż na cztery punkty. Warunek był jeden - zwycięstwo z Getafe.
Od pierwszych minut spotkania Real Madryt stanął przed trudnym zadaniem. Goście skutecznie się bronili, a "Królewscy" nie potrafili zagrać nieszablonowo.
Przed przerwą najlepszą okazję w miał Vinicius. Brazylijczyk dostał piłkę od Mendy'ego i oddał strzał. David Soria popisał się jednak znakomitą interwencją i nie dał się pokonać. Golkiper Getafe po chwili znów błysnął, gdy uderzył Isco.
W drugiej połowie przyjezdni realizowali swój plan i nawet mogli wyjść na prowadzenie. Courtois źle wybił piłkę, ta wylądowała pod nogami Maty. Hiszpan od razu przymierzył, ale futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.
Zinedine Zidane próbował pobudzić swoich podopiecznych do walki. Francuz wprowadził na boisko Valverde, Rodrygo i Asensio, ale efektu to nie przyniosło.
W kolejnych minutach "Królewscy" przycisnęli rywali. Piłkarze Getafe byli jednak zdyscyplinowani w defensywie i nie popełniali większych błędów. W 78. minucie to się zmieniło. W polu karnym faulowanym był Carvajal. Sędzia wskazał na wapno, a jedenastkę na gola zamienił Sergio Ramos. Jak się okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu.
Real Madryt po dzisiejszej wygranej ma na koncie 74 punkty i wyprzedza Barcelonę o cztery "oczka". Obie ekipy mają do rozegrania jeszcze po pięć spotkań.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 19

3 lip 2020 | 08:57
0
Szykuje się kolejny skalp zagarnięty przez Zidane'a pomimo tego wiele osób, ciągle powtarza, że to słaby trener i wygrywał dzięki Ronaldo, świetnej kadrze i sędziom. Nie jestem fanem Realu, ale trzeba przyznać, ze ilość trofeów jakie zapewnia Królewskim jest imponująca.
3 lip 2020 | 00:49
0
Real ma mistrza.
3 lip 2020 | 00:46
0
Ramos zrobił cieszynkę CR7 bo strzela jak on i jest równie ważny dla Realu jak Ronaldo przez te lata w Królewskich
3 lip 2020 | 07:20
0
Sorry ale Ramos w Realu był ważniejszy (gdyby wykluczyć czerwone kartki) w końcu jest Hiszpanem!
0
Mnie nie ale was szczypały dupska ostatnio 8 razy. Zresztą taki mistrz to ch.uj a nie mistrz. Wyrzygany razem z sędziami. Miłego tasowania dalej
0
jeszcze bym się nie cieszył-styl realu z meczu na mecz coraz gorszy-getafe to niewygodny rywal ale od pretendenta do tytułu mistrza wymaga się trochę więcej niż pokazali dzisiaj-fakt że wykorzystują maksymalnie słabość innych i teraz startują naprawdę z handicapem takim że nawet mogą sobie pozwolić na dzień słabości--w niedzielę athletic -chyba najważniejszy mecz dla układu tabeli
3 lip 2020 | 00:08
0
Mecz ciężki. Postawili sie ci z Getafe...
Jednak 3 pkt zostają w Madrycie :-)
3 lip 2020 | 00:07
0
Najważniejsze że jest wygrana i mamy 4pkt przewagi i mistrzostwo jest już bardzo blisko!
0
Nie ważne w jakim stylu. Ważne są trzy punkty.
Mistrzostwo coraz bliżej.
HALA MADRID! Y NADA MAS!
2 lip 2020 | 23:59
0
Cisnęli i wcisnęli. Getafe na wyjazdach potrafi zabić mecz skutecznie. Arcyważne 3pkty.
2 lip 2020 | 23:56
0
Real grał naprawdę bardzo słabo. Te podania w poprzek, straty, złe przyjęcia, okropne wyprowadzenie piłki, w pierwszej połowie tak naprawdę jedna sytuacja, bo ta Isco była trudna bardzo.
Druga połowa to też ponad pół godziny źle, bez strzału na bramkę tak naprawdę, bo nawet jak przyspieszyli brakowało ostatniego podania. I ten karny (słuszny) to był pierwszy strzał na bramkę w drugiej połowie.
Ale liczy się wynik, nikt za miesiąc nie będzie o stylu pamiętał. +4 i Real chyba nie da rady już tego wypuścić. I znów ten Ramos, który niczym Kompany rok temu raczej zapewnia tytuł swojemu klubowi.