Real Madryt. Gdzie zagra Gareth Bale? Agent nie wykluczył sensacyjnego ruchu. "To ma wiele plusów"

Gdzie zagra Gareth Bale? Agent nie wykluczył sensacyjnego ruchu. "To ma wiele plusów"
bestino / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 18 maj 2022 | 15:31
Tylko do końca czerwca Gareth Bale będzie piłkarzem Realu Madryt. Czy później wróci na Wyspy Brytyjskie? Jego agent nie wykluczył sensacyjnego rozwiązania.
Bale jest związany z Realem od 2013 roku. Od kilku lat znajduje się w zasadzie na marginesie drużyny. Zeszły sezon spędził na wypożyczeniu do Tottenhamu. W obecnym zagrał tylko w siedmiu meczach.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wkrótce Bale stanie się wolnym piłkarzem. Czym będzie się kierował wybierając kolejnego pracodawcy? Według Barnetta - na pewno nie pieniędzmi.
- Kwestie finansowe nie są ważne dla Garetha. Jest prawdopodobnie najbogatszym piłkarzem, jakiego kiedykolwiek wychowała Wielka Brytania - stwierdził Barnett.
- Wszystko będzie zależało od jego wyboru, od miejsca, w którym będzie chciał grać. Decyzję podejmie po meczach reprezentacji Walii - dodał agent.
Walijskie media twierdzą, że Bale mógłby przejść do Cardiff City. Taki scenariusz za bardzo prawdopodobny uznają też brytyjscy bukmacherzy. Byłoby to sensacyjne rozwiązanie - mowa przecież o osiemnastym klubie ostatniego sezonu Championship.
- Czy Cardiff City może być opcją? Kto wie. Ocenimy to w odpowiednim czasie. Teraz nie mamy na stole żadnych propozycji - przyznał Barnett.
- Cardiff ma wiele plusów. Bale jest z Walii, pochodzi stamtąd cała jego rodzina. Z prywatnego punktu widzenia mogłoby mu się to spodobać. Ale podkreślam: to moja opinia, a nie poglądy Garetha. Nie rozmawiałem z nim jeszcze na ten temat - podsumował agent Walijczyka.
Źródło: Wales Online