Real Madryt. Jasna deklaracja Edena Hazarda ws. przyszłości. "Chcę to wszystkim pokazać"

Jasna deklaracja Edena Hazarda ws. przyszłości. "Chcę to wszystkim pokazać"
Legan P. Mace / SOPA Images / Sipa / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 15:44
Eden Hazard miał kilka lat temu stać nową gwiazdą Realu Madryt. Jego dotychczasowa przygoda z "Królewskimi" była jednak kompletnym niewypałem. Mimo to Belg nie traci nadziei, że jeszcze to się zmieni.
Zespół ze stolicy Hiszpanii w 2019 roku wyłożył na skrzydłowego ponad 100 milionów euro. Ten nigdy nie spełnił jednak oczekiwań, jakie pokładano w nim w Madrycie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Hazard zmagał się z szeregiem kontuzji, zarzucano mu też nadwagę. Gdy nawet pojawiał się na boisku, bardzo rzadko pokazywał pełnię swoich umiejętności.
Z tego względu w mediach już od roku trwają spekulacje na temat jego możliwej sprzedaży. Sam piłkarz nie chce jednak zmieniać otoczenia.
- Wszyscy wiedzą, że mam kontrakt, który obowiązuje do 2024 roku. Moje pierwsze trzy sezony tutaj nie poszły zbyt dobrze - powiedział Belg.
- Chcę więc pokazać wszystkim, co mogę zrobić. Gra dla Realu Madryt zawsze była moim marzeniem. I nadal nim pozostaje - zapewnił.
W sezonie 2021/2022 Eden Hazard wystąpił w 23 oficjalnych spotkaniach Realu. W tym czasie zdobył tylko jedną bramkę i zaliczył dwie asysty. "Transfermarkt" wycenia go na 16 milionów euro.
Źródło: VTM NIEUWS