Real Madryt. Luka Modrić wskazał, który mecz w Lidze Mistrzów dał mu najwięcej radości. "To było szaleństwo"

bestino / shutterstock.com
Luka Modrić podsumował drogę Realu Madryt do finału Ligi Mistrzów. Chorwat zdradził, która z rywalizacji sprawiła mu największą radość.
Real dotarł do finału Champions League w spektakularnych okolicznościach. "Królewscy" wyeliminowali PSG, Chelsea i Manchester City. Za każdym razem skutecznie odrabiali straty - przeciwko dwóm ostatnim rywalom decydujące gole strzelali dopiero w dogrywkach.
- Najtrudniejsza była remontada przeciwko Manchesterowi City. Prawie nie było czasu, ale drużyna i kibice wierzyli do końca. To część DNA Realu - stwierdził Modrić.
- Najwięcej radości dał mecz z PSG. To było 15-20 minut szaleństwa. Trudno wyjaśnić, co dzieje się podczas meczów Ligi Mistrzów na Bernabeu - dodał Chorwat.
Modrić gra w Realu od 2012 roku. W tym czasie aż cztery razy wygrał Ligę Mistrzów. Kolejną okazję będzie miał 28 maja. Jego drużyna w wielkim finale zagra z Liverpoolem.
Marcin Karbowski18 May 2022 · 19:35
Źródło: marca.com