Real Madryt. Luka Modrić zabrał głos po klęsce w Lidze Mistrzów. Zdradził, co Zidane powiedział w przerwie

bestino / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 21 paź 2020 | 21:15
Real Madryt przegrał z Szachtarem Donieck w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. Po ostatnim gwizdku na pytania dziennikarzy odpowiedział Luka Modrić.
"Królewscy" chcieli dziś zmazać plamę po porażce w La Liga z Cadiz CF. Tymczasem w starciu z Szachtarem zawiedli na całej linii. Po fatalnej pierwszej połowie przegrywali 0:3. Później rzucili się do odrabiania strat, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. Zdobyli tylko dwie bramki.
Luka Modrić w pomeczowej rozmowie ocenił grę zespołu. Zdradził też, jak wyglądała rozmowa w szatni Realu w przerwie spotkania.
W pierwszej połowie nie stanęliśmy na wysokości rozgrywek. W drugiej staraliśmy się poprawić i poprawiliśmy się, ale to nie było wystarczające. Teraz musimy poprawić się, to jest oczywiste. Zabrakło nam dzisiaj trochę pewności siebie, szczególnie w pierwszej połowie. Nie ma czasu na lamentowanie - przyznał.
- Co powiedział Zidane w przerwie? Że musimy się poprawić, mocniej naciskać i to właśnie robiliśmy. Próbowaliśmy grać razem. Uważam, że w drugiej połowie robiliśmy właśnie to, tworzyliśmy okazje, strzeliliśmy dwa gole, ale to nie było wystarczające. To dla nas ciężka porażka, ale ciągle daleko do końca i na pewno się poprawimy - dodał.
- Wiemy, że Szachtar to dobry zespół z dobrymi zawodnikami, którzy mają świetne umiejętności. Nie zlekceważyliśmy Szachtara, absolutnie nie. Nie weszliśmy dobrze w mecz, strzelili nam gola i spuściliśmy głowy, straciliśmy pewność siebie... To był problem w pierwszej połowie. W drugiej podnieśliśmy poziom pod względem gry i pewności siebie. Było lepiej, ale to nie wystarczyło - zaznaczył.
Teraz przed Realem Madryt starcie z FC Barceloną. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w najbliższą sobotę.
Dobrze, że szybko nadchodzi kolejny mecz i że jest to El Clasico. Musimy być razem, wierzyć w siebie, w swoje umiejętności, bo nie zapomnieliśmy, jak gra się w piłkę. Możemy rozgrywać dobre mecze - podsumował.
Źródło: Movistar+/realmadryt.pl

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 21

22 paź 2020 | 08:43
0
"...Zdradził, co Zidane powiedział w przerwie". Wchodzisz z nadzieją, że będzie jakiś ostry tekst typu: "Wy tępe chuje, macie napierdalać. Skrzydła mają biegać sprintem non-stop w jedną i drugą stronę. Obrona: ogarnijcie pizdy!! Modric! Nie śpij kurwa tylko walcz w środku pola ". Dostajesz tekst: "Powiedział, że musimy się poprawić..." XD. Czyli Nawałka nie był taki zły ;). Z drugiej strony na co ja liczyłem, może kawa jeszcze nie weszła ;p.

22 paź 2020 | 08:35
0
patrzac na obecna forme hegemonow laliga nadchodzace el clasico raczej nie bedzie powalajace.
22 paź 2020 | 06:41
0
Szachtar strzela im gola a wielki Real na to "spuściliśmy głowy, straciliśmy pewność siebie".
22 paź 2020 | 05:05
0
Widać że Zidane nie ma pojęcia o trenerce bo im nie powiedział żeby próbowali
21 paź 2020 | 23:19
0
Luka Modric 35 lat to już emeryt razem z Ramosem 34 lata :)) Marcelo swoje lata świetności też ma już dawno za sobą chociaż ma dopiero 32 lata, więc powinni zacząć wymieniać stare gwiazdy na młodsze :)) jakiś Ansu Fati by im się przydał hihi nic dziwnego, że baty zbierają jak emeryci nie mają siły biegać, a jak już biegają to powoli, nic dziwnego że amatorzy z Ukrainy im łomot spuścili hahaha :)))
21 paź 2020 | 23:52
0
Ty jesteś amator z Ukrainy
22 paź 2020 | 01:29
0
Niedługo to będzie to samo z nimi co z barką. Na ostatnią chwilę beda chcieli zrobić rewolucje bo emeryci nie biegają. Marcelo 32 lata a nie przemęcza się w meczu.
22 paź 2020 | 02:03
0
Szachtar to nie amatorzy skoro graja w lidze mistrzow i daja sobie rade z realem , chcialbym
zeby polska liga miala takich amatorow , z naszej ligi spierniczaja talenty jak sie nadarza okazaja takie sa fakty, podaj mi jeden zespol ktory w meczu nie o pietruszke wygralby by z realem ?
21 paź 2020 | 23:18
0
Arab to chujowy trener.
Dostał zegarek w ręce małpy.
22 paź 2020 | 02:14
0
Raczej bym powiedzial po odejsciu Ronaldo to juz nie szwajcarski zegarek a klepsydra , Zidane wiedzial co robi odchadzac teraz ino real wydudkal na kase po powrocie
0
Powiedzial dokladnie to, co ja bym powiedzial,a wiec moge swobodnie zastapic ciapatego jako trener.
21 paź 2020 | 23:08
0
i po co ten ciapaty? nie można pisać po ludzku bez wjeżdzania na narodowość? zresztą nie każdy arab to ciapaty, ciapaty to pogardliwe określenie na osoby ciemniejszej karnacji, a zidane jak widać do nich nie należy
22 paź 2020 | 07:50
nie do końca masz rację, ciapaty to pogardliwe określenie mieszkańców krajów arabskich, którzy swoim sposobem bycia bardziej przypominają dzikusów z dżungli niż cywilizowanych ludzi, a że przy okazji 95% z nich ma ciemną karnację, to nazwani zostali ciapatymi
0
nie do końca masz rację, ciapaty to pogardliwe określenie mieszkańców krajów arabskich i Bliskiego Wschodu, którzy swoim sposobem bycia bardziej przypominają dzikusów z dżungli niż cywilizowanych ludzi, a że przy okazji 95% z nich ma ciemną karnację, to nazwani zostali ciapatymi
21 paź 2020 | 21:57
0
Jeśli piłkarz Realu mówi, że nie mieli pewności siebie, to ja już nie wiem kto miałby ją mieć.
22 paź 2020 | 07:52
0
no słuchaj, w końcu głębokie rezerwy Szachtara Donieck to nie byle przeciwnik, ja tam im się nie dziwię
21 paź 2020 | 21:47
0
I znowu te same tłumaczenia i odwracanie kota ogonem. Najgorsze jest to że w szatni Zidane ich jak zawsze pogłaszcze wygłosi gatke o braku intensywności, zawodnicy założą na rękę rolexsy wsiądę fur i odjadą w swoją stronę. Na dzień następny znowu wróci uśmieszek ma twarzy i czekanie na kolejną kompromitacja w EL Clasico.
21 paź 2020 | 23:05
0
przecież ostatnio real wygrał, więc jak kolejną kompromitację w el clasico, zresztą nie można zakładać z góry, że barca wygra ten mecz
21 paź 2020 | 21:45