Real Madryt może sprzedać swój japoński talent. "Królewscy" stawiają jeden warunek

Real Madryt może sprzedać swój japoński talent. "Królewscy" stawiają jeden warunek
Cordon Press/Pressfocus
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 22:29
Real Madryt jest bliski sprzedaży Takefusy Kubo. Dziennikarz Ramon Alvarez donosi, że "Królewscy" rozważą każdą formę transferu, ale jednocześnie stawiają jeden, konkretny warunek.
Takefusa Kubo może niebawem opuścić szeregi Realu Madryt. "MARCA" informuje, że hiszpański gigant prowadzi w tej sprawie rozmowy z Realem Sociedad.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szczegóły ewentualnego transferu nie są obecnie znane, lecz "Królewscy" od samego początku negocjacji stawiają jasne warunki. Wymagają, aby umowa z nowym klubem zawierała klauzulę wykupu piłkarza.
W ten sposób Real chce się zabezpieczyć na przyszłość. Madrytczycy nie są w stanie zaoferować Japończykowi odpowiedniego czasu na boisku, ale cały czas wierzą w jego potencjał.
W minionym sezonie Kubo przebywał na wypożyczeniu do Majorki. Wystąpił w 30 meczach we wszystkich rozgrywkach, zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty.
21-letni Japończyk nigdy nie przebił się na stałe do pierwszej drużyny Realu Madryt. Do tej pory nie zadebiutował w składzie "Królewskich", zbierając doświadczenia podczas tymczasowych pobytów w Villarrealu czy Getafe.
Obecna wartość rynkowa młodego skrzydłowego oscyluje w granicach 7,5 mln euro. Potencjalny transfer do Realu Sociedad, przynajmniej według hiszpańskich mediów, może zamknąć się w kwocie 7 mln euro.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Ramon Alvarez