Real Madryt rozbił Cadiz. Dwa gole Karima Benzemy [WIDEO]

Cordon Press / Press Focus
Real Madryt bez większych problemów wygrał z Cadiz 3:0. Kolejny świetny mecz rozegrał Karim Benzema.
Zinedine Zidane cały czas nie może skorzystać z usług dużej grupy zawodników. Francuz w meczu z Cadiz dał szansę młodemu Antonio Blanco, dla którego był to debiut w wyjściowym składzie "Królewskich" w La Liga. Od pierwszej minuty zagrał też Raphael Varane, który ostatnio pauzował z powodu koronawirusa.
Real zwycięstwo zapewnił sobie już w pierwszej połowie, w której strzelił trzy gole. Autorem dwóch z nich był Benzema - bramki zdobywał w 30. i 40. minucie. Uwagę zwraca zwłaszcza druga z nich. Francuz rozprowadzał piłkę na środku boiska, by kilkanaście sekund później z kilka metrów głową wbić ją do siatki.
Gole Francuza przedzieliło trafienie Alvaro Odriozoli. Hiszpan wpisał się na listę strzelców pierwszy raz w tym sezonie.
W drugiej połowie większych emocji nie było. Real kontrolował grę, a Cadiz nie był w stanie mu zagrozić.
"Królewscy" dzięki zwycięstwu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Mają tyle samo punktów, co Atletico. Drużyna Diego Simeone rozegrała jednak o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski21 Apr 2021 · 23:51