Real Madryt rozbił Cadiz. Dwa gole Karima Benzemy [WIDEO]

Cordon Press / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 21 kwi 2021 | 23:51
Real Madryt bez większych problemów wygrał z Cadiz 3:0. Kolejny świetny mecz rozegrał Karim Benzema.
Zinedine Zidane cały czas nie może skorzystać z usług dużej grupy zawodników. Francuz w meczu z Cadiz dał szansę młodemu Antonio Blanco, dla którego był to debiut w wyjściowym składzie "Królewskich" w La Liga. Od pierwszej minuty zagrał też Raphael Varane, który ostatnio pauzował z powodu koronawirusa.
Real zwycięstwo zapewnił sobie już w pierwszej połowie, w której strzelił trzy gole. Autorem dwóch z nich był Benzema - bramki zdobywał w 30. i 40. minucie. Uwagę zwraca zwłaszcza druga z nich. Francuz rozprowadzał piłkę na środku boiska, by kilkanaście sekund później z kilka metrów głową wbić ją do siatki.
Gole Francuza przedzieliło trafienie Alvaro Odriozoli. Hiszpan wpisał się na listę strzelców pierwszy raz w tym sezonie.
W drugiej połowie większych emocji nie było. Real kontrolował grę, a Cadiz nie był w stanie mu zagrozić.
"Królewscy" dzięki zwycięstwu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Mają tyle samo punktów, co Atletico. Drużyna Diego Simeone rozegrała jednak o jeden mecz mniej.
0 - 3
21 kwi 2021 | 22:00 (zakończony)

Przebieg meczu

30'
61'
(V. Junior)
65'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI