Real Madryt rozbił Eibar. Dwa gole Karima Benzemy [WIDEO]

Brais Seara / shutterstock.com
Real Madryt rozbił na wyjeździe SD Eibar 4:0 w trzecim sobotnim spotkaniu 13. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Ipurua wynik konfrontacji otworzył po siedemnastu minutach gry sytuacyjnym strzałem z ostrego kąta Francuz Karim Benzema.
Trzy minuty później podwyższył z rzutu karnego Sergio Ramos, a po kolejnych dziewięciu minutach kolejną podyktowaną "jedenastkę" wykorzystał Benzema, po raz drugi wpisując się na listę strzelców.
Okazały sukces przypieczętował szesnaście minut po zmianie stron uderzeniem zza linii pola karnego Federico Valverde, któremu precyzyjnie wyłożył piłkę Chorwat Luka Modrić.
"Królewscy" po siódmej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli. Zespół z Kraju Basków doznał natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na piętnastej lokacie w klasyfikacji.
Marcin Karbowski09 Nov 2019 · 20:47