Real Madryt z kolejnym zwycięstwem w lidze! Piękne trafienie Valverde, festiwal nieuznanych goli [WIDEO]

Real Madryt odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie. "Królewscy" pewnie pokonali Elche 3:0.
Już w 6. minucie tego spotkania Karim Benzema trafił do siatki. Gol zdobywcy Złotej Piłki jednak nie został uznany z powodu pozycji spalonej.
W 11. minucie Real Madryt wyszedł na prowadzenie. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Fede Valverde. Urugwajczyk w drugiej kolejce z rzędu wpisał się na listę strzelców.
W 26. minucie kolejny gol "Królewskich" został anulowany. Tym razem David Alaba skierował piłkę do bramki, jednak sędziowie znów dopatrzyli się spalonego Benzemy, który brał udział w tej akcji.
W 50. minucie Benzema był bliski zdobycia piątej bramki w tym sezonie ligowym. Edgar Badia sparował piłkę po mocnym strzale napastnika.
Po godzinie gry trzeci gol Realu w tym meczu został nieuznany. Znów na pozycji spalonej dał się złapać Benzema. W 72. minucie Andrij Łunin uratował Real przed utratą gola. Ukrainiec w pięknym stylu obronił uderzenie Carlosa Clerca.
Na kwadrans przed końcem meczu Benzema dopiął swego. Francuz po raz kolejny trafił do siatki i tym razem jego gol został uznany. Wynik meczu w 89. minucie ustalił Marco Asensio.
Ostatecznie podopieczni Carlo Ancelottiego zdołali w tym meczu wygrać 3:0. Po zwycięstwie "Los Blancos" nadal zajmują pierwsze miejsce w lidze. Elche jest ostatnie.
Adam Kłos19 Oct 2022 · 22:56