1 - 0
21 lis 2020 | 21:00 (zakończony)

Czat

Atletico Madryt - FC Barcelona relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

90+5'

Koniec! Atletico pokonuje Barcelonę 1:0 po golu Yannicka Carrasco!

90+5'

Zamieszanie w polu karnym wyjaśnia ostatecznie Oblak, wybijając na aut.

90+4'

Rzut rożny dla Barcelony. Być może ostatnia szansa na gola wyrównującego.

90+4'

Rozpędzał się Messi, ale faulował go Kondogbia.

90+3'

Faul Coutinho i Atletico kradnie kolejne cenne sekundy.

90+3'

Costa wbiegł w pole karne, ale źle odegrał futbolówkę.

90+2'

Murawę opuścił też Roberto, który przy niedawnym strzale naciągnął mięsień. Póki co nikt nie pojawił się jednak w jego miejsce.

90+1'

Zmiana w Atletico. Monteiro zastąpił strzelca gola - Yannicka Carrasco.

90+1'

Arbiter dolicza pięć minut.

90'

Dembele ładnie odnalazł w polu karnym Braithwaite'a, ale ten nie był w stanie zagrozić bramce Oblaka.

89'

Ależ było blisko! Z daleka uderzył Roberto, piłka trafiła jeszcze w jednego z graczy Atletico i przeleciała jakiś metr obok bramki. Będzie rzut rożny.

89'

Błąd Oblaka mógł wykorzystać Braithwaite, ale Duńczyk uderzył źle. Piłka po rykoszecie wróciła do bramkarza Atletico.

88'

Coraz mniej czasu dla Barcelony. Atletico zbliża się natomiast do przedłużenia ligowej serii meczów bez porażki.

87'

Trincao posłał piłkę w trybuny.

86'

Potężny wolej Carrasco, ale równie mocno niecelny.

85'

Costa wywalczył rzut rożny.

84'

Dwie zmiany też w Atletico. Lemar i Kondogbia wchodzą w miejsce Felixa i Correi.

84'

Podwójna zmiana w zespole gości. Trincao i Braithwaite zastępują Pjanicia oraz Griezmanna.

83'

Correa uderzył z dystansu, ale został zablokowany. Piłka wylądowała na aucie.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - La Liga

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN