2 - 0
02 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Atletico Madryt - FC Barcelona relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC
90+3'

Koniec!

90+1'

Barcelona szuka jeszcze jednej okazji. Nic z tego. Piłka wychodzi poza linię końcową.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
88'

Barcelona wymienia podania w strefie środkowej. Prosta strata, ale Correa zepsuł tę kontrę.

87'

Grizemann przekroczył przepisy. Wpadł w Pique.

86'

Boisko opuszcza Dest, w jego miejsce wchodzi Lenglet.

85'

Depay uderzył z rzutu wolnego. Pomyłka i to bardzo wyraźna.

84'

Simeone wręcz szaleje z radości.

83'

Atletico stara się teraz dłużej utrzymywać przy piłce.

82'

Obie drużyny jakby wyczekiwały końcowego gwizdka. Atletico w pełni zadowolone z wyniku, Barcelona bezradna.

81'

Atak pozycyjny Atletico.

78'

Araujo agresywną interwencją zatrzymuje Griezmanna.

77'

Carrasco znakomicie w defensywie. Przechwycił podanie i od razu zagrał do kontry.

76'

Koke otrzymał żółtą kartkę.

75'

Źle rozegrany rzut wolny. Barcelona zupełnie bez pomysłu.

74'

Wciąż mamy 2:0. Barcelona jest po prostu bezradna w ataku.

73'

Luuk de Jong za Gaviego. Puig za Minguezę.

72'

Błąd Araujo, Griezmann pędzi osamotniony na bramkę, daje się dogonić, a potem podaje do... nikogo. Francuz trzyma formę z czasów Barcelony.

Tabela ligowa - La Liga

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI