3 - 2
13 cze 2021 | 21:00 (zakończony)

Holandia - Ukraina relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Co za mecz w Amsterdamie! Holendrów długo powstrzymywał świetnie dysponowany Buszczan, aż gole Wijnalduma i Weghorsta wydawały się zapewnić "Oranje" pewną wygraną. Błyskawiczne trafienia Jarmołenki i Jaremczuka nieoczekiwanie pozwoliły jednak Ukrainie wrócić do gry - dopóki decydującego ciosu nie wyprowadził, po błędzie Buszczana, Dumfries!

Holandia pokonuje Ukrainę 3:2!

90'+5'

Holendrzy utrzymują piłkę daleko od własnej bramki.

90'+4'

Ważna praca w defensywie Malena, który odzyskał piłkę dla "Oranje".

90'+3'

Rzut wolny dla Holandii.

90'+3'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Sydorczuk za powalenie na murawę Malena.

90'+2'

Niecelne podanie Karawajewa.

90'+1'

Arbiter doliczył pięć minut.

90'+1'

Ostatnia zmiana u Holendrów. Za Depaya Malen.

90'

Atakuje Ukraina!

89'

Tu gol Dumfriesa:

88'

Czas na zmiany. Za Weghorsta - Luuk de Jong. Za Timbera - Veltman.

87'

To jeszcze nie koniec emocji, prawda?

85'

Niesamowite! Duży błąd Buszczana, który kapituluje po uderzeniu piłki głową Dumfriesa!

85'

GOOOOOOL DLA HOLANDII! 3:2!

84'

Skurcze łapią najlepszego na boisku de Jonga.

83'

Holendrzy wydają się zszokowani. I w sumie nic dziwnego.

82'

Tak Ukraina odwróciła losy meczu:

80'

To nie przypadek, że Ukraina nie przegrała ani jednego meczu w eliminacjach Euro 2020!

79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Malinowskiego i Jaremczuk doprowadza głową do wyrównania!

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI