3 - 2
13 cze 2021 | 21:00 (zakończony)

Holandia - Ukraina relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Co za mecz w Amsterdamie! Holendrów długo powstrzymywał świetnie dysponowany Buszczan, aż gole Wijnalduma i Weghorsta wydawały się zapewnić "Oranje" pewną wygraną. Błyskawiczne trafienia Jarmołenki i Jaremczuka nieoczekiwanie pozwoliły jednak Ukrainie wrócić do gry - dopóki decydującego ciosu nie wyprowadził, po błędzie Buszczana, Dumfries!

Holandia pokonuje Ukrainę 3:2!

90'+5'

Holendrzy utrzymują piłkę daleko od własnej bramki.

90'+4'

Ważna praca w defensywie Malena, który odzyskał piłkę dla "Oranje".

90'+3'

Rzut wolny dla Holandii.

90'+3'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Sydorczuk za powalenie na murawę Malena.

90'+2'

Niecelne podanie Karawajewa.

90'+1'

Arbiter doliczył pięć minut.

90'+1'

Ostatnia zmiana u Holendrów. Za Depaya Malen.

90'

Atakuje Ukraina!

89'

Tu gol Dumfriesa:

88'

Czas na zmiany. Za Weghorsta - Luuk de Jong. Za Timbera - Veltman.

87'

To jeszcze nie koniec emocji, prawda?

85'

Niesamowite! Duży błąd Buszczana, który kapituluje po uderzeniu piłki głową Dumfriesa!

85'

GOOOOOOL DLA HOLANDII! 3:2!

84'

Skurcze łapią najlepszego na boisku de Jonga.

83'

Holendrzy wydają się zszokowani. I w sumie nic dziwnego.

82'

Tak Ukraina odwróciła losy meczu:

80'

To nie przypadek, że Ukraina nie przegrała ani jednego meczu w eliminacjach Euro 2020!

79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Malinowskiego i Jaremczuk doprowadza głową do wyrównania!

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN