Piast Gliwice 4-0 Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec 1-3 Wisła Płock

Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze

90'+6

Zakończyły się już wszystkie mecze 30. kolejki Ekstraklasy. Lechia przegrała z Cracovią 2:4.

90'+5

Jagiellonia pokonała Lecha 2:0!

90'+4

Legia wygrała z Piastem. Zakończył się też mecz w Gliwicach - 4:0 dla Piasta!

90'+4

PIA - KOR: Sedlar nie wykorzystał karnego. Świetna interwencja bramkarza.

90'+3

PIA - KOR: Piast ma rzut karny i szansę na piątego gola.

90'+1

CRA - LGD: Sędzia doliczył 4 minuty. Tyle samo co w meczu Lecha z Jagiellonią.

90'

PIA - KOR: Festiwal bramek w Gliwicach! Piast strzela gola na 4:0, a jego zdobywcą Tomczyk!

89'

ARK - MIE: Gol w Gdyni! Miedź Legnica strzela na 1:1! Strzelcem Joan Angel Roman.

89'

CRA - LGD: Gol Lipskiego był bardzo ważny, ponieważ zadecyduje, że to jednak Lechia prawdopodobnie zakończy rundę zasadniczą na pozycji lidera.

88'

CRA - LGD: Jakubowi Arakowi nie stało się nic poważnego. Napastnik Lechii wrócił do gry.

87'

CRA - LGD: Gol! Lechia strzela kontaktową bramkę. Gola na 4:2 zdobył Patryk Lipski.

86'

ŚLĄ - GÓR: Doczekaliśmy się gola we Wrocławiu! Górnik prowadzi ze Śłąskiem po bramce Jimeneza!

85'

CRA - LGD: Kontuzji doznał Jakub Arak. Napastnik Lechii już pod opieką medyków.

84'

CRA - LGD: Lechia nadal nie potrafi zaistnieć w drugiej połowie meczu w Krakowie. Goście stanowią jedynie tło dla swoich rywali.

83'

CRA - LGD: Kuciak znakomicie broni groźny strzał Cabrery. Będzie korner.

82'

ZSO - WPŁ: Gol dla Wisły Płock. "Nafciarze" prowadzą już 3:1 w Sosnowcu! Bramkę zdobył Kuświk.

80'

CRA - LGD: Tak padł prawdopodbnie najpiękniejszy gol tego wieczora! Javi Hernandez na 4:1!

79'

CRA - LGD: Cracovia nie rezygnuje z ataku. "Pasy" Wciąż nacierają na bramkę Kuciaka.

77'

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze to jedyny mecz, w którym jak na razie nie padła jeszcze żadna bramka.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka