Multiliga z meczów Ligi Mistrzów: Śledź relację na żywo [live] Relacja na żywo

ATM - CHE: Atletico gra już na aferę, ale robi to nie dokładnie.

Koniec! Lazio - Bayern 1:4!

90+3'

LAZ - BAY: Jeszcze jeden strzał Alaby - daleko od bramki.

90+2'

LAZ - BAY: Goście spokojnie rozgrywają piłkę, nic wielkiego nie dzieje się już na boisku.

90'

ATM - CHE: Aż sześć minut doliczonych w Bukareszcie.

90'

LAZ - BAY: Zmiany w zespole gości. Sarr i Choupo-Moting za Musialę i Sane.

89'

ATM - CHE: Atletico próbuje atakować, ale ma problem z rozegraniem sensownej akcji.

86'

LAZ - BAY: Oba zespoły sprawiają wrażenie, jakby chciały, by ten mecz się już skończył.

85'

LAZ - BAY: Lazio raz za razem traci piłkę.

84'

LAZ - BAY: Lazio próbuje rozgrywać piłkę, ale w starciu z pressingiem Bayernu jest bezradne.

81'

LAZ - BAY: Zmiany w Lazio: Milinković-Savić i Luis Alberto schodzą, za nich Akpa-Apro i Cataldi.

80'

LAZ - BAY: Gospodarze znowu prokurują zagrożenie pod swoją bramką, a Reina zatrzymał Lewandowskiego.

77'

LAZ - BAY: Hoedt znalazł się w dobrej sytuacji po rzucie rożnym, ale z pięciu metrów uderzył daleko od bramki.

75'

LAZ - BAY: Gospodarze próbują rozgrywać swoje akcje, ale strasznie to wszystko jałowe.

74'

LAZ - BAY: Coman poza boiskiem, za niego Hernandez.

73'

LAZ - BAY: Kartka dla Comana. Francuz za ostro w pressingu.

71'

Gol Giroud.

71'

ATM - CHE: Cudownie zrobił to Francuz, trafił do bramki przewrotką. Jego gol został uznany po długiej analizie VAR.

71'

GOOOOOOOOOL DLA CHELSEA! GIROUD!

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN