Czat

Manchester City - Real Madryt Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

To już wszystko na dziś - dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutrzejszą relację live z ostatnich meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów!

KONIEC
KONIEC
90+7

Juventus - Lyon: KONIEC! JUVENTUS WYGRAŁ 2:1, ALE TO OLYMPIQUE LYON ZAGRA W ĆWIERĆFINALE Z MANCHESTEREM CITY!

90+6'

Juventus - Lyon: Dalekie zagrania na połowę Lyonu. Na razie goście sobie z nimi radzą.

90+5'

Juventus - Lyon: Jeden z gości faulowany przed polem karnym. Francuzi kradną rywalom cenne sekundy.

90+4'

Juventus - Lyon: Kto zagra z Anglikami? Na ten moment Olympique Lyon. Juventus potrzebuje jednego gola, a ma trzy minuty.

90+4'

Koniec meczu w Manchesterze! "The Citizens" wygrywają 2:1 i meldują się w ćwierćfinale!

90+3'

Juventus - Lyon: Ronaldo w mur, będzie jeszcze korner.

90+2'

Juventus - Lyon: Faulowany przed polem karnym Higuain. Będzie świetna okazja dla Juventusu z rzutu wolnego.

90+2'

Manchester City - Real Madryt. Goście przy piłce, ale już pogodzeni z tym, że odpadają z Ligi Mistrzów.

90+1'

Juventus - Lyon: Sześć minut ma jeszcze Juventus, aby zdobyć gola na wagę awansu.

90+1'

Juventus - Lyon: Dwie roszady w drużynie gości. Tete i Mandes za Duboisa i Aouara.

90'

Manchester City - Real Madryt: To spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty.

89'

Juventus - Lyon: Francuzi robili wszystko, aby przerwać akcję rywali. Marcal z żółtą kartką.

89'

Juventus - Lyon: Nerwowa interwencja Szczęsnego. Odskoczyła piłka Polakowi, jest aut dla Lyonu.

89'

Manchester City - Real Madryt: Zmiana w ekipie "The Citizens". Otamendi za Rodiriego.

87'

Juventus - Lyon: Caqueret potraktował łokciem Rabiota i zarobił żółtą kartkę.

87'

Manchester City - Real Madryt:

86'

Juventus - Lyon: Tym razem to Bonucci faulował rywala pod bramką Lyonu. Coraz bliżej sporej niespodzianki w Turynie.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

2961 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start