{{ message.created_datetime_formatted }}
{{ message.message }}
Jeżeli chcesz uczestniczyć w czacie musisz być zalogowany
Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Piast Gliwice i Legia Warszawa w ostatniej batalii o mistrzostwo relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji]

Łukasz Karyniewski
19 maj 2019 | 16:45 0
Sensacja stała się faktem! Piast Gliwice mistrzem Polski sezonu 2018/19!  [RELACJA]
Źródło zdjęcia: asinfo
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

W europejskich pucharach w przyszłym sezonie zagrają Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia.

KONIEC

Lechia Gdańsk wygrała z Jagiellonią Białystok 2:0.

KONIEC

Koniec meczu w Warszawie. Legia zremisowała z Zagłębiem 2:2.

KONIEC

Mecz Cracovii zakończył się przegraną Pasów 0:3. Pogoń zdobyła komplet punktów.

KONIEC
90'+4

KONIEC! Piast Gliwice mistrzem Polski sezonu 2018/19!

90'+3

PIA - LPO:  Trwa ostatnia minuta meczu. Piast ma piłkę na połowie Lecha.

90'+2

PIA - LPO: Jodłowiec stanął sam na sam z bramkarzem i trafił prosto w niego! Mogło być już po wszystkim.

90'+1

LEG - ZAG: Gol dla Legii! Jest 2:2! Strzelcem dopiero co wprowadzony Hlousek!

90'+1

PIA - LPO: Sędzia Marciniak doliczył 3 minuty.

90'

PIA - LPO: Gerard Badia pojawia się w miejsce Jorge Felixa.

89'

LEG - ZAG: Znakomita okazja Rochy! Piłkarz Legii złożył się do strzału z pierwszej piłki w polu karnym, ale nie trafił czysto.

88'

PIA - LPO: Nieudana kontra Piasta. Piłka wraca do Lecha, a gotowy de wejścia jest już Gerard Badia.

86'

ZAG - LEG: Piłkarze Legii grają, jakby już nie wierzyli w odmienienie losów mistrzowskiego tytułu. Trudno im się zresztą dziwić. Zagłębie w końcówce tego meczu dłużej utrzymuje się przy piłce.

86'

PIA - LPO: Od dłuższego czasu pozostajemy w pobliżu bramki Piasta. Lech ma rzut rożny.

85'

Do końca ostatniej kolejki zostało już nieco ponad 5 minut! Mistrzostwo Piasta jest już niemal pewne.

84'

PIA - LPO: Piast stracił kolejną szansę na powiększenie prowadzenia. Ten mecz wygląda tak, jakby nie miała paść w nim już żadna bramka.

83'

PIA - LPO: Teraz Piast ma szansę na zdobycie gola z rzutu rożnego.

81'

PIA - LPO: Fatalny strzał z dystansu Wasielewskiego. Piłka wyraźnie minęła bramkę Szmatuły.