Czat

Polska - Austria Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy ponownie wkrótce!

W drugiej połowie przewaga Austriaków nadal była wyraźna, jednak nie kreowali oni już tak groźnych okazji. Remis oznacza, że Polska pozostaje liderem grupy, mając w dorobku 13 punktów

90+4'

Koniec meczu!

90+4'

Uderzał Alaba, ale bardzo niecelnie

90+3'

Kontrowersyjna decyzja sędziego! Bielik wybijał piłkę wślizgiem z prawej strony pola karnego. Arbiter dopatrzył się faulu i pokazał Polakowi żółtą kartkę

90+2'

Arnautović chciał z linii szesnastego metra podać piętą do Gregoritscha. Nasi obrońcy byli na szczęście czujni

90+1'
90'

Klich podał sytuacyjnie do Lewandowskiego, polski napastnik już się rozpędzał, ale piłkę wyłuskał mu obrońca

90'

Na boisko wchodzi Gregoritsch, który zastępuje Laimera

89'

Strzał Bielika, niestety niecelny

89'

Laimer wygrał pojedynek przy linii końcowej z Lewandowskim. Akcja Austriaków, która jednak kończy się tuż za linią środkową

88'

Strzał sytuacyjny Laimera. Na nasze szczęście - niecelny

86'

Alaba wyłożył piłkę Sabitzerowi, lecz strzał drugiego z wymienionych został zablokowany

85'

Szybka akcja Sabitzera, który był faulowany około 25 metrów od naszej bramki. Będzie rzut wolny dla gości. Polacy protestują, ale arbiter pozostaje niewzruszony

84'

Ależ błąd Dragovicia! Fatalne podanie do bramkarza, ten starał się ratować sytuację, ale piłkę odebrał mu Lewandowski. Napastnik naszej kadry szybko chciał zagrać przed bramkę, lecz został zablokowany

83'

Bednarek szukał długiego podania. Niestety, zagrywał bardzo niedokładnie. Oddaliśmy piłkę gościom za darmo

82'

Okres spokojniejszej gry obu stron

81'

Szymański z pierwszej piłki do Lewandowskiego, ten uprzedzony jednak przez rywala

79'

Kombinacyjna akcja Austriaków przerwana przez gwizdek sędziego. Jeden z graczy gości był na spalonym

78'

Bereszyński dośrodkowywał z lewej strony boiska, niestety Lewandowski faulował jednego z graczy rywali w ich polu karnym