Czat

RB Lipsk - Bayern Monachium Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy ponownie!

Druga część gry była zdecydowanie bardziej wyrównana. Remis uznać można za sprawiedliwe rozstrzygnięcie.

90+3'

Koniec meczu!

90+2'

Lewandowski faulowany około 30 metrów od bramki gospodarzy. Kapitalna okazja dla Bayernu w samej końcówce i żółta kartka dla Sabitzera

90+1'

Walka o każdą piłkę. Coman leży na murawie przy linii bocznej, ale arbiter nie dopatrzył się faulu

90'

Neuer! Kapitalna interwencja po strzale Wernera!

89'

W ostatnich minutach zaznacza się przewaga Lipska. Póki co jednak niewiele z niej wynika

88'

Coutinho zmienia Thiago

87'

Nkunku szukał dośrodkowania z lewej strony, ale posłał piłkę zdecydowanie za głęboko

86'

Obie drużyny w końcówce grają dość prostą piłkę. Czy doczekamy się jeszcze gola?

85'

Na spalonym złapany Cunha

84'

Kolejne nieudane dośrodkowanie w pole karne Gulacsiego

82'

Niezła akcja gości: Coman otrzymał podanie w środku pola, szukał szybkiego podania do Lewandowskiego, lecz jego zamiary odczytali obrońcy

81'

Akcje ofensywne Bayernu napędza nieustannie Coman. Kolejne jego dośrodkowanie jednak zablokowane

80'

Cunha zmienia Poulsena. Komplet zmian w ekipie gospodarzy wykorzystany

79'

Kolejne upomnienie - tym razem ukarany Laimer, który łokciem uderzył Daviesa

78'

Kartka dla Nkunku, który faulował Kimmicha

77'

Coman przyjął piłkę na prawej stronie, zszedł do środka i zdecydował się na strzał. Słupek!

76'

Szukał Coman Lewandowskiego, lecz defensywa ekipy Nagelsmanna wciąż czujnie i - jak dotąd w tej połowie - bezbłędnie

75'

Sule główkował tuż pod poprzeczkę, ale piłkę wybili obrońcy Lipska

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka