Marvin wywalczył rzut rożny. To może być ostatnia szansa na gola.

Trzy minuty doliczył arbiter do tego spotkania.

Fauluje w środku pola Vinicius.

89'

Zmiana w Realu Sociedad. Gonzalez zastępuje Guavarę.

88'

Silva bardzo mocno uderzył zza pola karnego, ale trafił w Varane'a, który mocno przez ten strzał ucierpiał.

87'

Szykuje się jeszcze jedna zmiana w zespole z Sociedad.

86'

W kiepskiej dyspozycji jest dziś Remiro. Bramkarz gospodarzy tym razem wybił futbolówkę w aut.

84'

Strata Viniciusa na lewym skrzydle. Od autu zaczną gospodarze.

83'

Merino faulowany przez Carvajala. Żółta kartka dla zawodnika Realu i szansa na groźne dośrodkowanie w pole karne gości.

82'

Uderzał Vinicius, ale trafił w plecy jednego z rywali. Po chwili gospodarze mogli wyjść z bardzo groźną kontra, jednak zabrakło dokładności przy decydującym podaniu.

80'

Faul w ataku Mendy'ego. Musi uważać Francuz, bo ma już żółtą kartkę.

79'

Portu złapany na spalonym. Zaczną od rzutu wolnego goście.

78'

Merino dobrze wybija dośrodkowanie w pole karne.

77'

Coraz mniej czasu zostaje obu drużynom na zdobycie decydującej bramki.

75'

Podwójna zmiana w Realu Sociedad. Wchodzą Januzaj i Bautista, schodzą Oyarzabal oraz Barrenetxea.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start