1 - 1
18 kwi 2021 | 20:45 (zakończony)

Napoli - Inter Mediolan relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji] Relacja na żywo

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

90+5'

Koniec! Napoli remisuje z Interem 1:1. Na samobójcze trafienie Handanovicia odpowiedział w drugiej połowie Christian Eriksen.

90+4'

Miał jeszcze szansę Inter, ale Hakimi będąc kilka metrów od bramki chciał podawać, zamiast poszukać strzału!

90+4'

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry.

90+2'

Faul Bakayoko na Lukaku w środkowej części boiska.

90+1'

Hysaj i Bakayoko zastępują Ruiza oraz Politano.

90+1'

Cztery minuty dolicza arbiter.

90'

Niedokładnie Barella i od bramki zacznie Meret.

90'

Hakimi rozpędzał się prawym skrzydłem, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył do niej Manolas.

88'

Mertens faulował w ataku Skriniara.

88'

Inter wychodził z groźną kontrą, ale Politano taktycznie faulował Sancheza.

87'

Insigne źle opanował piłkę. Rywale zdążyli wybić ją na rzut rożny.

86'

Politano oddał strzał z rogu pola karnego, ale został zablokowany.

85'

W ostatnich minutach to Napoli jest stroną dominującą.

84'

Gagliardini zastępuje Eriksena.

82'

Rzut karny odwołany!

82'

Będzie jeszcze arbiter oglądał sytuację na systemie VAR.

81'

Rzut karny dla Napoli! Faulowany Piotr Zieliński przez De Vrija!

79'

Było blisko gola dla Napoli! Politano długo zwlekał ze strzałem, ale ostatecznie uderzył w poprzeczkę!

78'

Eriksen uderzył z dystansu, ale poradził sobie bez większych problemów Meret.