Remis Łudogorca w meczu wyjazdowym, grali Świerczok i Góralski

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lokomotiw Płowdiw zremisował u siebie z Łudogorcem Razgrad 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Jakub Świerczok i Jacek Góralski rozpoczęli spotkanie w podstawowym składzie obrońców mistrzowskiego tytułu. Napastnika reprezentacji Polski po 67 minutach gry zastąpił Kongijczyk Mavis Tchibota.
Prowadzenie miejscowym zapewnił po godzinie gry Birsent Karageren. Cztery minuty później wyrównał Brazylijczyk Wanderson. Wcześniej rzut karny zmarnował Dan Biton. Izraelczyk zrehabilitował się jednak asystą przy wyrównującym trafieniu.
Obie drużyny po raz pierwszy w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Lokomotiw awansował na piąte miejsce w tabeli, natomiast Łudogorec umocnił się na czele klasyfikacji.