Remis Toronto FC z DC United. Goście odrobili dwubramkową stratę grając w osłabieniu

lev radin / shutterstock.com
Toronto FC zremisowało z DC United 2:2 (2:0) w meczu grupy C turnieju "MLS is back", rozgrywanego w Orlando.
Ekipa z Kanady po pierwszej połowie była w znakomitej sytuacji. Prowadziła 2:0 po golach Ayomide Akinoli, który najpierw uderzył sprzed pola karnego, a potem trafił do pustej bramki. Dodatkowo przez całą drugą połowę piłkarze z Toronto grali w przewadze.
Mimo tego DC United zdołało wyrównać. Najpierw w 84. minucie Federico Higuain wykorzystał sytuację sam na sam, a w doliczonym czasie gry Frederic Brillant oddał strzał głową z pięciu metrów.
Dla obu drużyn był to pierwszy mecz w turnieju "MLS is back".
Maciej Pietrasik13 Jul 2020 · 18:37