Remis Toronto FC z DC United. Goście odrobili dwubramkową stratę grając w osłabieniu

lev radin / shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 13 lip 2020 | 18:37
Toronto FC zremisowało z DC United 2:2 (2:0) w meczu grupy C turnieju "MLS is back", rozgrywanego w Orlando.
Ekipa z Kanady po pierwszej połowie była w znakomitej sytuacji. Prowadziła 2:0 po golach Ayomide Akinoli, który najpierw uderzył sprzed pola karnego, a potem trafił do pustej bramki. Dodatkowo przez całą drugą połowę piłkarze z Toronto grali w przewadze.
Mimo tego DC United zdołało wyrównać. Najpierw w 84. minucie Federico Higuain wykorzystał sytuację sam na sam, a w doliczonym czasie gry Frederic Brillant oddał strzał głową z pięciu metrów.
Dla obu drużyn był to pierwszy mecz w turnieju "MLS is back".

Tabela ligowa - MLS

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN