Remis Tottenhamu w Lidze Europy po szalonym meczu. 6 goli, w tym jeden w samej końcówce [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 3 gru 2020 | 20:53
Tottenham zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy. "Koguty" dziś jednak niespodziewanie zremisowały na wyjeździe z LASK Linz 3:3.
Jose Mourinho kolejny raz zdecydował się na rotacje w wyjściowej jedenastce. Szansę dostali Hart, Tanganga czy Doherty. W ataku Portugalczyk postawił zaś na Sona, Lucasa i Bale'a.
Początek spotkania był w wykonaniu "Kogutów" dość niemrawy. W 31 . minucie swoje umiejętności pokazał Hart. Golkiper popisał się znakomitą paradą. Kilka minut później musiał jednak skapitulować. Michorl przymierzył sprzed pola karnego i gospodarze niespodziewanie objęli prowadzenie.
Stracona bramka podziałała otrzeźwiająco na Tottenham. Podopieczni Jose Mourinho zabrali się do odrabiania strat. Do wyrównania jeszcze przed przerwą doprowadził Bale. Walijczyk wykorzystał rzut karny.
Po przerwie Tottenham zdobył drugą bramkę. Son wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył nie do obrony.
Piłkarze "Kogutów" dali się zaskoczyć w 84. minucie. Eggestein pokonał Harta i zrobiło się 2:2. Odpowiedź przyjezdnych była natychmiastowa. Sędzia znów wskazał na wapno, a z jedenastu metrów trafił Alli.
Gdy wydawało się, że trzy punkty trafią do Londynu, gospodarze rzutem na taśmę zdołali wyrównać. Karamoko przymierzył sprzed pola karnego i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.
W innym meczu grupy "J" piłkarze Royal Antwerp FC wygrali 3:1 z Łudogorecem Razgrad. Ekipa z Belgii jest już pewna awansu do fazy pucharowej. W 1/16 rozgrywek zagrają też piłkarze Tottenhamu.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 3

3 gru 2020 | 21:05
0
Typowy Tott w LE, to, że LASK im nastrzela nie miałem wątpliwości, ale wydawało mi się, że jedną bramką ich pykną.
3 gru 2020 | 21:42
0
Hart dał trochę ciała przy bramkach. Ale i tak awans jest, więc nie ma na co narzekać
3 gru 2020 | 23:19
0
Tottenham ma wyjebane w te smieszną grupe, każdy wie ze wygrają bo Mourinho to koks.