Reprezentant Polski bohaterem ligowego hitu! Jego gol dał cenne zwycięstwo [WIDEO]

Jakub Piotrowski jest coraz ważniejszym ogniwem Łudogorca Razgrad. Polski pomocnik ze świetnej strony pokazał się w ligowym hicie z CSKA Sofia. Dzięki jego bramce mistrzowie Bułgarii wygrali 2:1.
Letnia zmiana otoczenia okazała się w przypadku 25-latka strzałem w dziesiątkę. Piotrowski bardzo szybko stał się ważną postacią Łudogorca i gra niemal w każdym ważniejszym spotkaniu.
Na poniedziałek zaplanowano hit ligi bułgarskiej, czyli starcie mistrzów kraju z CSKA Sofia. Jak można było się spodziewać, Polak także w tym meczu pojawił się na boisku od pierwszej minuty.
Początek spotkania był bardzo dobry dla obrońców tytułu. Już w dziewiątej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po podaniu Ricka do siatki trafił Tissera.
Zawodnicy z Sofii nie zamierzali się poddawać i w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania za sprawą Yougi. Ostatnie słowo należało jednak do Łudogorca.
W 79. minucie bohaterem został nie kto inny, jak wspomniany Piotrowski. Polak dostał piłkę w polu karnym i bez namysłu oddał strzał, po którym futbolówka wylądowała w siatce.
Była to pierwsza bramka Polaka dla Łudogorca - wcześniej zanotował trzy asysty. Dzięki niemu mistrzowie kraju wygrali 2:1 i awansowali na drugie miejsce w tabeli. Tracą jeden punkt do innego zespołu z Sofii, ale rozegrali o dwa mecze mniej.
Maciej Pietrasik10 Oct 2022 · 20:29