Nadchodzące

Rezerwy Legii odpadły z Pucharu Polski. Nie dały rady Piastowi Gliwice

Gerard Badia
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / shutterstock.com

Legia Warszawa II uległa drużynie Piasta Gliwice 0:2 (0:1) w pierwszym wtorkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski.

Obie bramki dla gości na obiekcie w Ząbkach zdobył Gerard Badia. Hiszpan po niespełna kwadransie gry minął w polu karnym rywala i przymierzył skutecznie w długi róg.

Podopieczny Waldemara Fornalika po zmianie stron zmarnował pierwszy z podyktowanych rzutów karnych, ale pięć minut przed końcem zrehabilitował się, wykorzystując drugą "jedenastkę" i przypieczętował w ten sposób awans aktualnych mistrzów Polski do ćwierćfinału.

Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

1
3 gru 2019 | 20:05
włączyłem mecz i po 25 minutach słuchania trybun Legii jak i Piasta chciało się wymiotować. 25 minut pocisków 25 minut słuchania bydła w klatkach 25 słuchania patriotów zachowywujacych się jak banda prymitywów. Japierdole. Realia polskich stadionów
+3
włączyłem mecz i po 25 minutach słuchania trybun Legii jak i Piasta chciało się wymiotować. 25 minut pocisków 25 minut słuchania bydła w klatkach 25 minut słuchania patriotów zachowywujacych się jak banda prymitywów. Japierdole. Realia polskich stadionów