Riquelme: River może wygrać z Barcą

Riquelme: River może wygrać z Barcą
Natursports/Shutterstock
Autor: 12 gru 2015 | 15:21
Juan Roman Riquelme, były gracz River Plate oraz Barcelony, uważa, że argentyński klub z hiszpańskim spotkają się w finale Klubowych Mistrzostw Świata.


- To niemożliwe, żeby wiedzieć, jak zagrać przeciwko Barcelonie. Nie mam pojęcia, jak River powinien z nimi zagrać. Sądzę jednak, że argentyńscy piłkarze zawsze dają z siebie coś więcej w takich meczach - stwierdził cytowany przez serwis goal.com.


- Czy mogą wygrać? Oczywiście, że tak. To tylko jeden mecz, ale każdy zdaje sobie sprawę, jak trudne to będzie - przyznał były reprezentant Argentyny. - Dla zawodników River Plate to unikalna okazja - dodał.


- Oni [Barcelona] mają najlepszych piłkarzy na świecie na niektórych pozycjach: Gerard Pique jak środkowy obrońca, Sergio Busuqets jako defensywny pomocnik czy Andres Iniesta jako środkowy pomocnik - ocenił Juan Roman Riquelme.


River Plate oraz Barcelona czekają na swoich przeciwników w Klubowych Mistrzostwach Świata. Argentyński klub swój półfinałowy pojedynek rozegra w środę 16 grudnia, Barcelona natomiast zagra dzień później.
Źródło: goal.com

Terminarz - Klubowe Mistrzostwa Świata

Strzelcy - Klubowe Mistrzostwa Świata

Terminarz - Klubowe Mistrzostwa Świata

Strzelcy - Klubowe Mistrzostwa Świata