Rivaldo oglądał mecze polskiej Ekstraklasy. Wrażeniami podzielił się ze swoim synem

Rivaldo oglądał mecze polskiej Ekstraklasy. Wrażeniami podzielił się ze swoim synem
Youtube
Rivaldinho, syn słynnego Rivaldo, był gościem programu "Po Gwizdku". Piłkarz Cracovii przyznał, że jego ojciec śledzi poczynania "Pasów" w PKO Ekstraklasie. - On stara się być na bieżąco - oznajmił w rozmowie z Sebastianem Staszewskim.
Brazylijski napastnik do Cracovii trafił za 300 tys. euro w sierpniu 2020 roku. Do tej pory zagrał dla "Pasów" w 16 spotkaniach. Zdobył w nich jedną bramkę. Jak się okazuje, poczynania piłkarza uważnie śledzi jego ojciec - Rivaldo.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Tak, on ogląda większość meczów Cracovii. Różnica pomiędzy Polską, a Brazylią to siedem godzin, więc czasem w trakcie naszych meczów śpi. Ale stara się być na bieżąco - przyznał gracz "Pasów".
Jak twierdzi Rivaldinho, jego ojciec obserwując zmagania w PKO Ekstraklasie zwrócił uwagę na fizyczny styl gry i... stadiony, na których rozgrywane są mecze.
- Na początku wydawało mu się, że polska liga i rumuńska są identyczne, ale teraz uważa inaczej. Styl jest inny. Polska liga jest znacznie trudniejsza pod względem fizycznym - dodał.
- Był pod dużym wrażeniem wszystkich nowych stadionów z pięknymi murawami. Mówił, że to bardzo dobre rozgrywki. Radził mi, żebym szybko się zaadoptował i wszystko będzie dobrze. Dodał, że zrobiłem dobry krok - zaznaczył.
Co ciekawe - Rivaldo planuje przylot do Polski. Chce zobaczyć występ swojego syna w barwach Cracovii.
- Rozmawialiśmy przed chwilą. Pytał mnie o sytuację w Polsce. Przez koronawirusa nie widzieliśmy się przez rok. Ja tęsknię za nim, a on za mną. Mam nadzieję, że niedługo przyjedzie do Krakowa. On chce przyjechać, by obejrzeć mecz - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz22 Jan 2021 · 16:17
Źródło: Po Gwizdku

Przeczytaj również