Robert Lewandowski zrobił show w meczu z Schalke! Trzy gole Polaka, w tym jeden przepiękny! [WIDEO]

Federico Guerra Moran / Shutterstock.com
Bayern Monachium rozbił na wyjeździe Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0 w ostatnim sobotnim spotkaniu drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi. Trzy bramki zdobył Robert Lewandowski.
Polak najpierw wpisał się na listę strzelców w 20. minucie. Polak pewnie wykorzystał rzut karny. Chwilę wcześnie w "szesnastce" Kenny sfaulował Comana.
W 50. minucie Lewandowski pokazał swój kunszt, trafiając z rzutu wolnego. Polak przymierzył nad murem i bramkarz nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję.
Kwadrans przed końcem "Lewy" zabrał się z piłką w pole karne i mocnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Dla zawodnika "Die Roten" to piąte trafienie w tym sezonie Bundesligi. To także 18. bramka zdobyta przez Polaka w starciach z Schalke.
Zespół z Bawarii dzięki pierwszej wygranej w sezonie awansował na czwarte miejsce w tabeli. Drużyna z Zagłębia Ruhry doznała natomiast pierwszej porażki i jest dwunasta w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz24 Aug 2019 · 18:51