FC Bayern. Robert Lewandowski szybko zmieniony! Wcześniej strzelił gola [WIDEO]

Kontuzja Roberta Lewandowskiego? Polak przedwcześnie zszedł z boiska. Wcześniej strzelił gola [WIDEO]
Ullrich Hufnagel / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 20 sty 2021 | 20:46
Bayern Monachium wygrał z Augsburgiem 1:0. Jedynego gola strzelił Robert Lewandowski, który opuścił boisko już w 67. minucie.
Polak znalazł się w dobrej okazji już w 4. minucie, gdy doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Strzelił jednak słabo i prosto w Gikiewicza.
W 13. minucie Rami Khedira kopnął w polu karnym Lucasa Hernandeza. Sędzia nie miał wątpliwości - jedenastka!
Do piłki podszedł oczywiście Lewandowski. Gikiewicza zmylił kompletnie. Polski bramkarz Augsburga rzucił się w swój prawy róg, a Lewandowski kopnął piłkę w drugą stronę.
Dla kapitana reprezentacji Polski to już 22 gol w tym sezonie Bundesligi. Blisko zdobycia kolejnego był w 43. minucie, gdy po dośrodkowaniu z Gnabry'ego z ostrego kąta trafił piłką w słupek.
Bayern w pierwszej połowie miał zdecydowaną przewagę. Drugiego gola jednak nie strzelił. Także dzięki Gikiewiczowi, który zatrzymał m.in. groźne próby Gnabry'ego.
Lewandowski na boisku przebywał do 67. minucie. Polak opuszczał je z grymasem bólu. Zastąpił go Tolisso.
W 75. minucie ręką w swoim polu karnym zagrał Pavard. Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, ale tej nie wykorzystał Finnbogason. Co prawda Islandczyk zmylił Neuera, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek.
Augsburg ambitnie dążył do wyrównania, a w końcówce intensywnie oblegał pole karne gości. Przy okazji jednego z rzutów rożnych pod bramkę Neuera pofatygował się nawet Gikiewicz, ale nie zdołał dojść do piłki. Bayern z trudem dowiózł zwycięstwo do końca.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 55

20 sty 2021 | 21:27
0
Piątek oglądasz??? Tak się karne egzekwuje!!!
20 sty 2021 | 22:21
0
Oby to było to tylko lekkie naciągnięcie lub stłuczenie ale wyglądało to źle. Lewy już w ostatnich meczach nie wyglądał najlepiej ale gole strzelał. Niestety przez brak wartościowego zmiennika musiał grać praktycznie wszystko w sezonie(nawet zakichany puchar Niemiec) I teraz w najgorszym scenariuszu może się to odbić na długiej pauzie która będzie absolutną tragedią zważając na okoliczności.
0
Gerd ma pełne gacie. Brawo Lewy!! To jest ten sezon. Tak dobrze jeszcze nie było
20 sty 2021 | 21:03
0
gerd nie kontaktuje i nie wie co sie dzieje, jest w bardzo złym stanie, więc twój komentarz nie na miejscu
20 sty 2021 | 22:58
0
Ciekawe czy Krzysiu Piątek oglądał jak się karne strzela?!
20 sty 2021 | 23:03
0
1) 3 punkty są, ale Bayern kolejny mecz bez błysku.
2) Pavard na ławkę, Kimmch na PO. Tak dłużej się nie da.
3) Fura szczęścia, że gracz Augsburga nie wykorzystał karnego.
4) Robert 22 trafienie. Super! Zdrowia życzę.
5) RL mógł mieć jeszcze 1-2 gole z gry, ale dziś nie był jego dzień. Szkoda.
0
Robert znowu uratował Bayernowi 3punkty, a do tego zaliczył 22 bramkę, można oj można, można .

0
A czym se ten mięsień zmęczył? staniem pod bramką?
20 sty 2021 | 21:12
Tak Trzymaj Robercik strzel jeszcze z 2 albo 3 temu
0
Tak Trzymaj Robercik strzel jeszcze z 2 albo 3 temu bramkarzykowi śmiesznemu co niszczy gummnego młodego Wilka

0
Normalna kolej rzeczy.Nie ma co sie dziwic.Pieknie Lewy.
20 sty 2021 | 21:25
0
~Łukasz spacja po kropce. ^^
21 sty 2021 | 00:07
0
A Łukasz " co On pier przecież po Alt jest" ;)
0
A czego ty nie rozumiesz? Przecież wyraźnie napisałem, że twojego wpisu.
21 sty 2021 | 09:18
0
Dobra nie ważne tam, ojj Chodziło, że napisałeś mu, że przed "pięknie" powinna być spacja, a On, że zrozumiał, że na klawiaturze i spojrzał i Sobie bąknął pod nosem to co napisałem... Alt taki guzik na klawiaturze, właśnie przed spacją, ła ha ha...;)
21 sty 2021 | 12:00
1) Rozumiem, ale to w takim razie twój żart jest źle skonstruowany, ponieważ:
2) Napisałem "spacja po kropce" a po kropce jest ukośnik, a nie alt. [Nigdzie nie napisałem "po spacji" - taka mała dygresja. Mama nadzieję, że dostrzegasz swój błąd].
0
2) Zauważ, że ja nigdzie nie napisałem "po spacji", ani też "przed spacją". Napisałem "spacja po kropce"; a po kropce jest ukośnik, a nie alt - taka mała dygresja. Mam nadzieję, że dostrzegasz swój błąd.
25 sty 2021 | 13:48
Nie męcz buły...można to również odebrać jak napisałem i nie jest to żaden wyznacznik, że musi być odebrane w ten sposób co podałeś.
0
Bo każdy może odebrać jak chce i wcale to nie jest źle...
26 sty 2021 | 01:30
0
Przykro mi, ale twój żart oparty jest na błędzie logicznym i dla tego dla osoby inteligętnej, która od razu wyłapuje ten niuans żart jest w 100% niejasny, a przez to niezrozumiały.
26 sty 2021 | 09:11
0
Phii... Widzę, że ładnie Ci się we łbie pojebaszy, bez odbioru...
27 sty 2021 | 03:42
0
Chyba tobie raczej.
21 sty 2021 | 06:05
0
Oby nic poważnego...Robert jest na dobrej drodze aby pobić rekord Gerda Mülera!
1) Robert Tor Machine!
2) Wstępnie 22 gole na półmetku rozgrywek, a mecz się jeszcze nie skończył.
3) Nie mam wątpliwości, że zdrowy, grający Robert strzeli te 19 goli w pozostałych 17 kolejkach. Jest w takiej formie strzeleckiej, że szok! Może nawet dzisiaj coś jeszcze dorzuci.
4) Piątek widzisz? Tak to się robi! Przed strzałem dłuższe spowolnienie i spojrzenie na bramkarza, gdzie się rzuca. Ty zrobiłeś to za szybko i jakby z automatu. I choć strzał nie był zły, to bramkarz wyczuł i pięknie się wybronił.
20 sty 2021 | 21:54
0
Robercik no jeszcze jeszcze strzelamy Rekord sam sie nie pobije jeszcze 25 Minut lecisz jeszcze z 2 brameczki
0
Z grymasem bólu opuszczał boisko? Oglądałem ten mecz, i nic takiego nie miało miejsca. Grał "padlinę", to został zdjęty. Po co go usprawiedliwiać, ma przecież prawo zagrać gorzej, czy nawet źle, jak każdy piłkarz. Niemniej jednak powinien popracować i to bardzo intensywnie nad techniką przyjęcia piłki, bo to co ostatnio prezentuje, to nawet na okręgówkę nie wystarczy. :)
21 sty 2021 | 15:18
0
Oby to był drobny uraz. Lewy ma szanse w tym sezonie pobić w końcu ten rekord Bundesligi.
21 sty 2021 | 11:06
0
Lewandowski został zdjęty bo grał najgorzej z ofensywnych graczy, nie mam zamiaru go krytykować, ale Flick zapewne nie zadowolił się z sytuacji w 2 połowie, kiedy to Gnabry posłał prostopadłą piłkę do Roberta, wystarczyło że by ją dobrze przyjął i sam na sam, bo obrońcy zostali w tyle, a on przyjął ją sobie do tyłu, obrońcy nadgonili i odebrali futbolówkę, nie ma co się w tym meczu podniecać Lewym bo po prostu zagrał przeciętnie, dobrze że karne ma na bardzo wysokim poziomie.